Mayasan İş Başvurusu

1970 yılında İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin süt ve süt ürünleri sektörü üzerine kurulmuş olan Mayasan A.Ş. 46 yıldır sektörü içerisinde peynir mayası, katkı maddeleri, kimyasallar, kültür, laboratuvar cihazları ve yardımcı diğer malzemeleri ile güvenle tercih edilen marka değerini kazanmıştır. 2014 senesinde yeni ve son teknoloji ile donatılmış 11.000 m2 kapalı alana sahip modern binasına taşınarak daha kaliteli ve üstün bir şekilde hizmetlerine kaldığı yerden devam etmiştir. Uluslar arası bir binaya sahip olan firma, bünyesinde bulundurduğu AR-GE departmanı sayesinde üretimlerinin tanıtım ve bilgilendirme sunumlarını tamamen uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Tüm bunların yanı sıra bünyesinde barındırdığı Mayasan Süt Akademisi merkezinde süt işletmeciliği üzerine personellerine sürekli üst düzeyde eğitimler sağlayan marka, birçok müşterisi tarafından özenle ve ilgiyle tercih edilmektedir. Göstermiş olduğu kaliteli işleyiş ile pazarın öncü ve lider konumunda olan Mayasan, tamamen ihtisas sahibi mühendisleri ve eğitime dayalı uzman personelleri sayesinde sürekli büyüme evresinde olup, birçok başarıya imza atmıştır. Birçok kişiye bünyesinde istihdam sağlayan Mayasan böylelikle ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktadır. Hızlı ve yüksek kalite standartları altında gerçekleştirmiş olduğu ürünleri sayesinde günümüzde dünya genelinde 70’den fazla ülkeye ihracat yapan MAYASAN, bir dünya markası haline gelmiş ve bu başarı sayesinde Türkiye’nin gururu olmuştur. Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile peynir, tereyağı, yoğurt ve ayran üreticilerine de hizmet vermektedir.

Mayasan İletişim Bilgileri
Adres; Ömerli Cad. No: 18 Hadımköy / İstanbul

Mayasan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mayasan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mayasan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ