Maya Koleji İş Başvurusu

Maya Koleji, 2002 yılında eğitimin tabiri caizse mayası olarak bireylerin daha iyi gelişmesi ve daha kaliteli eğitim alabilmesi üzerine Ankara’nın Çankaya bölgesinde kurulmuştur. Türkiye’nin eğitim sistemini modern ve son teknolojiye dayalı olarak projelendiren ve bunu hayata geçiren Maya Koleji, alanında tecrübeli ve uzman eğitimci kadrosu ile gelecek nesilleri kültüre dayalı bir birey olarak yetiştirmektedir. Henüz Türk eğitimine alışamadan, Avrupa Birliği Projesi olan “Festivals and Cultural Heritage” adlı projeyi geliştirerek sunmuştur. Bunun yanı sıra Avrupa Birliği Projeleri içerisinde birçok proje geliştirmiş olup, günümüzde halen bunu sürdürmeye devam etmektedir.

Maya Koleji veya diğer kuruluş adıyla Maya Okulları, Türkiye’de ve dünyada bir eşi ve benzeri daha olmayan bütünleşik dil becerileri üzerine laboratuar kurarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Mayadokya adı verilen proje’de birçok gelişmeler ve yol kat edildi. Bunun üzerine başarılara doymayan Maya, Öğrenme Stilleri Ölçeği’ni geliştirmiş ve bu alanda güvenirlik ve geçerliliği sürdürülebilen bir projeye daha imzasını atmıştır. Türkiye’de ki özel okullarda bir ilki daha gerçekleştiren Maya, tüm öğrencilerin birbirinden ayrı bir şekilde hangi öğrenci hangi spora karşı meyilli olduğu tespitini EuroFit bataryası ile kondisyon ölçümleri sağlanarak keşfedildi. Ve daha birçok alanda ve Avrupa Birliği Projelerinde yer alan Maya Okulları, ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla teslim edebileceği bir eğitim kurumu haline gelmiş olup, hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Maya Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Hayri Çeçen Sokak No: 4 Yeni Oran, Çankaya, 06450 Ankara

Tel : 0312 491 14 90

Fax : 0312 491 45 75

oran@maya.k12.tr

Maya Koleji Kariyer Olanakları
Okul insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maya Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Maya Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ