Maya Göz Hastanesi İş Başvurusu

2004 yılında kurulan Maya Göz, 2009 senesinde ise Ankara Çankaya’da bulunan yeni modern binasına taşınarak faaliyetlerini kaldığı yerden sürdürmektedir.

Son teknoloji cihazları ile donatılmış modern bina içerisinde sağlıklı ve hijyenik bir yapı içerisinde hizmetlerini sunan sağlık kuruluşu tıbbi açıdan her türlü imkanlara sahip bir yapı içerisindedir. Toplam’da 5.000 m2 kapalı alana sahip binasında 5 adet özel ve tam donanımlı ameliyathanenin yanı sıra, engelli ve yaşlılar için özel olarak tasarlanmış odalar, çift veya tek kişilik özel odaları bulunmaktadır. Ayrıca bebek bakım odası, çocuk oyun alanları, doğal çevre alanları mescil, ücretsiz otopark hizmeti ve kafeterya gibi birçok alanda ziyaretçilerini lüks bir şekilde ağırlayan Maya Göz, kurulduğu günden bu yana aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Maya Göz, günde 500 muayene kapasitesine sahip olup, aynı zaman’da 100’e yakın ameliyat gerçekleştirebilmektedir.

Haftanın 6 günü aralıksız olarak sürdürülebilir iş konsepti ile ziyaretçilerin sürekli tercih haline geldiği sağlık kuruluşu bünyesinde; Refraktif Cerrahi ve Diğer Uygulamalar, Refraktif Cerrahi ve Excimer Laser, Katarakt, Retina, Şaşılık, Çocuk Göz Hastalıkları, Oküloplasti, Kornea, Konjonktiva, Kontak Lens gibi alanlarda başarılı ve alanında uzman cerrah doktorları ve ekibi sayesinde birçok başarılı operasyonlara imza atmış bir marka değerine sahiptir.

Maya Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Celal Bayar Bulvarı Tok Sok. No: 7 06570, Çankaya Ankara

Tel: 0 850 222 6292

E-posta: cagrimerkezi@mayagoz.com

Maya Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maya Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Maya Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ