Maya Diş Hastanesi İş Başvurusu

Maya Diş Hastanesi, 2013 yılında Kayseri’de kurulmuş ve günümüze kadar başarılı operasyonların altına imzasını atan bir sağlık kuruluşudur. Maya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş alanında oldukça başarılı ve alanında uzman hekimler sayesinde sürekli olarak kendini geliştiren ve son teknoloji tıbbi cihazlar ile donatılan modern binasında Kayseri ve çevre illerdeki hastalara kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hasta memnuniyetini sürekli yüksek hizmetleri ile en önde tutan Maya Diş Hastanesi, sektöründe lider ve öncü bir kuruluş olmak için hedeflerine yönelik durmadan aralıksız bir şekilde faaliyetlerini başarılı bir kıvamda gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde gerçekleştirdiği diş hekimliği hizmetleri ile hastaların daha sağlıklı dişlere kavuşabilmesi adına sürdürülebilir bir çalışma sergilemektedir. Üstün tecrübe, çağdaş ve yenilikçi düşünceleri ile tam donanımlı modern binada gerçekleşen operasyonlar, hasta memnuniyetini sürekli görmüş ve tercih edilmesine katkıda bulunmuştur. Günümüzde diş ile ilgili birçok alanda hizmetlerini sunan Maya Diş Hastanesi bünyesinde; Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Periodontoloji, Protez, İmplantoloji, Bleaching, Estetik Diş Hekimliği gibi birçok alanda hizmet veren klinik, tamamen profesyonel ve alanında tecrübeli uzman diş hekimleri ve ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Yıllardır sunmuş oldukları kaliteli işleyiş ile diş ile ilgili rahatsızlık geçirenlerin ortak noktası haline gelmiş olan Maya Diş Hastanesi, Kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Maya Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. (Eski Talas Durağı Melikgazi) 23/A Melikgazi KAYSERİ

Tel :(0352) 220 30 00

E-posta: info@mayadis.com.tr

Maya Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maya Diş Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Maya Diş Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ