May Tohum İş Başvurusu

1978 yılında Bursa’da ticaret hayatına başlayan May Tohum, modern tesislerinde kendi markası olan May ile üretimini gerçekleştirmiş olduğu endüstri, tarla, sebze ve yem bitkileri üzerine yaptığı araştırma ve üretici kimliği ile hem yurt içi hem de yurt dışı odaklı hizmetlerini sürdürmektedir. Araştırma ve üretim’in yanı sıra aynı zaman’da ulusal ve uluslar arası arena’da ürettiği ürünlerin satış ve satış sonrası işleriyle de ilgilenen dev kuruluş, kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite standartları altında sürdürdüğü faaliyetlerine aralıksız ve hız kesmeden devam etmektedir. Alanında öncü ve lider konumda olan May Tohum, müşterilerine daima daha iyisini yapmak adına sürekli kendini geliştiren ve bu doğrultuda işine dört elle sarılan bir kuruluştur.

Türkiye’nin en büyük tarım sektörüne dayalı sermaye yatırımcısı olarak bilinen May Tohum, bünyesinde bulundurduğu 110’dan fazla Ziraat Mühendisi ile yıllık bazda yaklaşık 30.000 ton’dan fazla sertifikalı tohumluk üretim ve hazırlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu dev tesiste 1.000’den fazla çalışan ve mühendislerin vermiş olduğu emekler doğrultusunda müşterilerin daima daha kaliteli ve daha hijyenik ürünlere sahip olmasını sağlamaktadır. Tüm gücünü bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanının gücünden alan May Tohum, araştırmaya dayalı gücü sayesinde stratejik işbirlikleri planlayarak coğrafi bölgelere üretimini yapmış olduğu ürünlerini tedarik ve satışlarını gerçekleştirmiş öncü bir kuruluştur. Birçok alanda sağlamış olduğu istihdamlar sayesinde de Türkiye ekonomisine oldukça katkıda bulunan bir marka olmaktadır.

May Tohum İletişim Bilgileri
Adres; Samanlı Mah. Yiğitler Cad. No: 28 16275 Bursa

May Tohum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda May Tohum firmasında kariyer yapabilirsiniz. May Tohum insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ