May Group İş Başvurusu

May Group, temelleri 1962 senesine dayanan ve üç nesillik geçmişe sahip bilgi ve birikimleri faaliyetleri sürdüren bir markadır. Sanayi, Ticari ve Lojistik firmalardan oluşan kolları ile bünyesinde tahıl ürünleri, iç ve dış ticaret konuları ile ilgili faaliyetler, kimyevi madde üretimi, sabun, yağ ve yağlı tohum üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalitede müşterilerine hizmetlerini sunan marka, sürdürülebilir iş konsepti ile nesilden nesle uzanan büyük bir kuruluştur. İstanbul İkitelli OSB alanında bulunan depolama, tesis ve merkez ofisleri ile toplam’da 12.000 m2 alan üzerine kurulu olan dev tesis, dünya standartları kalitesinde ürettiği sabun, kimyevi maddeler ve yağ ürünleri ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında büyük bir yere sahiptir.

Tesislerde bulunan toplam 7.000 MT/YIL kapasitesinin yanı sıra 50.000 MT/YIL su arıtma tesisi, 50.000 MT/YIL yağ tesisi, 30.000 MT/YIL kimyevi madde tesisi ve 40.000 MT/YIL sabun tesisi kapasitesi ile büyük bir marka kuruluşudur. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da yıllardır müşteri memnuniyeti, çevre koruma ve sağlığı, kurumsal yapı ve toplumsal sorumluluk alanlarında oldukça büyük başarılar sergilemiştir. May Group, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ayrıca Helal, GMP VE GHP sertifikaları ile müşterilerinin her daim vazgeçilmeyen markası haline gelmiştir.

May Group İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Haseyad 1. Kısım, Eski Turgut Özal Caddesi, No:14, 34490 Başakşehir İSTANBUL

May Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda May Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. May Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kemal haskal dedi ki:

    calısamak ıstıyorum

BİR YORUM YAZ