Max Factor İş Başvurusu

1837 yılında kurulan Max Factor, kurulduğu günden bu yana kadınların dünyasında büyük bir yere sahip olmuş olup, üretmiş olduğu kaliteli ürünleri ile sürekli ilgi ve tercih sebebi olarak günümüze kadar sürdürülebilir bir başarı öyküsünü devam ettirmiştir. Ürünlerinde kullandığı üstün kalıcılık formülü ile bayanların güzellik ve bakım üzerine satın almış olduğu ürünlerin daha kaliteli bir yapıda olması için köklü bir tarihe dayanarak üretmiş olduğu ürünleri içerisinde daima sağlıklı ve insan cildine zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak sürdürülebilir bir iş potansiyelini devam ettirmiştir. Bakımlı ve kendine seven kadınların ilk tercihleri arasında her zaman yer alan Max Factor çok kısa bir süre zarfında adını bir marka haline getirerek tüm dünyaya yayılmıştır.

Çok eskiye dayalı geçmişi sayesinde kaliteyi ve tecrübesini her daim müşteri memnuniyeti açısından ön planda tutarak bayanların kendilerini daha güzel ve daha alımlı görünmeleri için sürekli kendini geliştirmiş ve bu doğrultuda sürekli yeni model ürünleri ile bayanların karşısına çıkmıştır. İstikrarlı bir şekilde kalitesinden ödün vermeyerek üretimlerini ilk günkü azim ve ileri teknolojiye dayanarak sürdüren Max Factor sektörün öncü markası olarak rakiplerini geride bırakmıştır. Dünya üzerinde kendi mağazalarının yanı sıra birçok ünlü ve normal kozmetik mağazalarında da ürünlerinin satışı gerçekleşmekte olup, tüm dünya üzerinde güzellik ağını kurarak herkesin bu kaliteden faydalanmasını sağlamıştır. Bünyesinde barındırdığı çalışanlarına sürekli eğitim vererek bu konuda tüketiciyi bilinçli bir yapıya kavuşturmuş olup, makyaj konusunda bayanların daha dikkatli ve daha kolay bir şekilde cilt bakım ve makyaj gibi periyotlarını daha iyi yapabilmelerini sağlamıştır.

Max Factor İletişim Bilgileri
Adres; Tophanelioğlu Caddesi, No:, Capitol Avm Altunizade Mahallesi, Üsküdar, İstanbul

Max Factor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Max Factor firmasında kariyer yapabilirsiniz. Max Factor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ