Mavi Marmara İş Başvurusu

İlk etapta 1960’lı yılların sonlarına doğru yük mavnalarıyla yapılmakta olunan yolcu seferleri, 1995 yılında 10 denizcinin taşımacılık üzerine vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda 9 metrelik yolcu motoruna sahip tekneler ile faaliyetlerini Bostancı-Adalar üzerinden gerçekleştirmiştir. Deniz yolculuğunun büyümesi ve akabinde ihtiyaç duyulmakta olan gemilerin tedarik edilme sorununa hitaben 2002 yılında 21 adet denizcinin bir araya gelerek Mavi Marmara’yı kooperatifleştirerek dev bir markanın atılımını gerçekleştirmişlerdir. 2006 yılının ortalarında toplam’da 11 gemi ile adalar mevkiinde kurumsal bir çatı altında hizmetlerini günümüze kadar sürdürmenin başarısını yaşamaktadır. İstanbul deniz trafiğinin bugünkü kolaylaştırma aşamasında büyük bir katkısı bulunan Mavi Marmara, gün geçtikçe büyüyerek daha fazla kişiye hizmet vermenin mutluluğunu yolcuları ile paylaşmakta.

Günümüzde faaliyetlerine 32 yolcu gemisi, 1 yük gemisi ve 2 hızlı bot ile Bostancı-Adalar, Bostancı-Teşvikiye, Kabataş-Adalar ve Yeşilköy-Adalar üzerine seferlerini başarılı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. EYS (Emniyetli Yönetim Sistemi) çerçevesinde gemilerinde yolcularını güvenli bir şekilde taşımakta olan Mavi Marmara sürekli olarak denetçiler tarafından denetlenerek hiçbir sorun ve ceza almadan yolcu müşterilerinin daha rahat ve güvenli bir şekilde deniz yolculuğunu yapmalarını sağlamaktadır. Mavi Marmara, çevre ve denize verilecek olan her türlü zarardan kaçınmış ve korumak için üstüne düşen vazifeyi günümüze kadar sürdürmektedir. Personelleri tarafından çevre kirliliğine etken olacak her türlü duruma karşı bilinçli bir şekilde hareket etmektedir.

Mavi Marmara İletişim Bilgileri
Adres; Bostancı Sahil Yolu Mavi Marmara Demokan Özkaynak İskelesi No:34-36 Bostancı Kadıköy İstanbul

Tel: 0850 480 6767

Mavi Marmara Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mavi Marmara’da kariyer yapabilirsiniz. Mavi Marmara insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ