Mavi Jeans İş Başvurusu

1991 yılında İstanbul’da kurulan Mavi Jeans, aynı zaman’da moda markası alanında Türkiye’nin ilk markası olarak faaliyetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde getiren dev bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir. Türkiye’nin jeans alanında lider markası olan Mavi, 25. Yılında da bu serüveni lider bir şekilde sürdürmenin gururunu yaşarken aynı zaman’da Türkiye’nin yanı sıra günümüzde Amerikan Birleşik Devletleri, Rusya, Avustralya, Almanya, Kanada, Hollanda ve dünya’da 50 ülkeden fazla bölgeye ürünlerinin ihracatlarını gerçekleştirerek büyüyen dev bir organize marka olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Dünya genelinde Mavi Shop adı altında 385 mağazası yer alırken, aynı zaman’da 5.000’den fazla noktada da markasının ürünlerini müşterilerine sunabilen bir büyüklüğe sahiptir.

1996 Senesinde Avrupa’ya açılarak günümüzde dev ihracatlara imza atan Mavi Jeans, günümüzde 7 farklı şirket ile 20 Showroom mağazasına sahip Mavi Jeans İstanbul, Berlin, New York, Vancouver, Moskova, Dubai, Münih, Hamburg ve Frankfurt gibi dünyanın en önemli merkezlerinde flagship mağazalarını açarak müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet vermenin mutluluğunu yaşamakta. Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul başta olmak üzere bir çok ülkenin şehrinde ürünlerini müşterilerine başarılı bir şekilde sunan Mavi Jeans, aynı zaman’da Bloomingdale’s, Nordstrom, Lord&Taylor, Peek&Cloppenburg ve David Jones gibi dünyanın en büyük markaları ile birlikte aynı mağaza zincirleri içerisinde satışları tüm dünyada gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra birçok mağazasında binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olan marka, başarılarını sürdürmeye devam etmekte.

Mavi Jeans İletişim Bilgileri
Adres; Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 53 34418 Kağıthane İSTANBUL

Mavi Jeans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mavi Jeans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mavi Jeans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ