Mavi Güvenlik İş Başvurusu

Mavi Güvenlik, 1999 yılında güvenlik çözümleri alanında eksikliklerin göz önünde bulunması ve bunu daha iyi bir kalite ile kapatarak yüksek derecede performans sağlayacak hizmet anlayışı ile İzmir’de kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyet İç İşleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nden onaylı bir şekilde ruhsatlandırılarak faaliyetlerini başlayan Mavi Güvenlik, kurulduğu günden bu yana öncelikli olarak insan hayatını etkileyecek her türlü negatif oluşum veya benzeri sorunlara karşı muhafaza ve güvenlik hizmetlerini üstlenmiştir. Aynı zaman’da Türkiye’nin en kaliteli Alarm Haber Alma Merkezini kurarak 7/24 kesintisiz ve aralıksız bir şekilde tüm güvenliği kayıt altında tutmaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı gösterdikleri hizmetleri ışığında, günümüzde güven, kalite, yenilikçi ve çağdaş fikirleri doğrultusunda yüksek başarılara imza atarak 3.000’den fazla müşteri portföyüne sahiptir.

Kadro bünyesinde bulunan 42 uzman eğitici personeli ile günümüzde ege bölgesi başta olmak üzere 81 ilin tümünde yerleşik bayisi bulunan Mavi Ay Güvenlik, İzmir’in yanı sıra Türkiye’nin tüm faaliyet gösteren kamu ve özel sektör kuruluşlarının can ve mal varlığına yönelik muhafaza hizmetlerini üstlenmiştir. Sürekli yenilikçi altyapısı sayesinde durmadan projeler üreten Mavi Ay Güvenlik, bu doğrultuda Türkiye’nin en kapsamlı ve en prestijli güvenlik merkezine sahipliği ile bilinmektedir. Türkiye’nin güvenlik alanında devi bir markası olarak bilinen Mavi Ay Güvenlik bünyesinde istihdam sağladığı binlerce güvenlik personelinin yanı sıra, ülke ekonomisine de oldukça katkı sağlayan dev bir marka rolündedir.

Mavi Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; 1145/9 Eldenler İş Merkezi No:2 Kat:5 D:502 Yenişehir / İZMİR

Mavi Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mavi Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mavi Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. refık dedi ki:

    asker emeklisiyim silahlı guvenlık belgem var iş arıyorum

BİR YORUM YAZ