Mavi Ay Güvenlik İş Başvurusu

2011 yılında İstanbul’da kurulan Mavi Ay Güvenli Hizmetleri Ltd. Şti kuruluşu Özel Güvenlik Hizmetleri kapsamınca İstanbul’a ve diğer illere yönelik plan ve projeli bir şekilde hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Mavi Ay Güvenlik bünyesinde barındırdığı özel eğitimli ve özel teçhizatlara sahip güvenlik personelleri ile hem özel sektör hem de kamu kuruluşlarına fiziki güvenlik gereksinimlerince hizmetlerini sunmakta olup, kurulduğu günden bugüne hep aynı özveri ve kalite içerisinde hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir. İç işleri bakanlığı tarafından onaylı Mavi Ay Güvenlik Hizmetleri, kısa sürede göstermiş olduğu başarıları ile birlikte birçok kamu ve özel sektörden rağbet görmüş olup aynı zaman’da birçok personeline istihdam sağlayarak ta ülke ekonomisine destek olmaktadır.

Güvenlik kriterlerini özenle belirlemiş olup ve misyonundan şaşmayarak kamusal ve özel sektörlere dayalı kuruluşların güvenliğini yüksek derecede sağlayarak insan hayatını ön planda tutmuş ve aynı zaman’da mal varlıklarını da ileri derecede güvenlik sağlayarak muhafaza etmektedir. Günümüzde büyüyen ve kalite arz eden kadrosu ile hastaneler, holdingler, şirketler, alışveriş merkezleri, fabrikalar, şantiyeler, yerleşim alanları, hava limanları, deniz limanları, bankalar, üniversiteler, iş merkezleri ve daha birçok alanda faaliyet gösteren Mavi Ay Güvenlik hizmetlerini konumlandırılacağı alana göre silahlı veya silahsız özel güvenlik hizmetlerini sunmaktadır. Bunların yanı sıra Mavi Ay Güvenlik, uluslar arası özel silahlı güvenlik hizmetlerini de başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Mavi Ay Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Mavi Ay Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. Reyhan Caddesi, Tanay Konakları, No: 30/50 Yenişehir, Pendik İstanbul

Mavi Ay Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mavi Ay Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mavi Ay Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ