Mauri Maya İş Başvurusu

Dünyaca ünlü Associated British Foods Grubu markasına ait olan Mauri Maya, 2004 yılında kurulmuş olan AB Mauri’nin fırıncılık hammaddesi ve maya üzerine projelendirip kurulmuş olan dünyaca ünlü bir maya markasıdır. Grup şirketi olan AB Mauri 2004 yılında kurulmuş olup, Mauri Maya yan ürünü olduğu halde AB Mauri’den daha önce 1988 yılında Burns Philp tarafından Bandırma’da bulunan Aksakal ilçesinde ortaklık üzerine kurulmuş olan bir marka değerine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana fırıncılık hammaddesi üzerine yoğun çalışmalar gösteren Mauri Maya, ilk kurulduğu yıllarda sadece İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde aktif olarak işleyişini sürdürmüş olup, satış ve pazarlama alanlarının güçlendirilmesi ve geliştirilmesiyle kısa sürede büyük bir üne sahip olarak Türkiye’nin tüm bölgelerine erişmiştir.

Günümüzde tüm Türkiye’ye satışlarını gerçekleştirmekte olan Mauri Maya, aynı zaman’da uluslar arası pazarda da aktif bir rol oynamak üzere yaş maya ürünlerini komşu ülkelere ihracatlarını gerçekleştirerek adından sıkça bahsedilen bir marka değerine sahip olmuştur. Satışları, büyük belediye ekmek fabrikaları dışında sadece bayilerinin üzerinden gerçekleşen Mauri Maya, ve diğer markası olan Marmara Maya markaları ile tüm Türkiye’ye sağlamış olduğu üretim, satış ve dağıtım hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüş olup, günümüzde büyük bir marka olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri ve tüketici memnuniyetini ön safta tutan marka, dünya standartları kalitesinde yapmış üretimini yapmış olduğu maya ürünlerini TSE, ISO 14000, HACCP, ISO 9000 ve daha birçok kalite sertifikası ile gerçekleştirmektedir.

Mauri Maya İletişim Bilgileri
Adres; Kavakpınar Mevkii Aksakal PK 101 – 10200 – Bandırma Balıkesir

Mauri Maya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mauri Maya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mauri Maya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. işimm aydın bebek dedi ki:

  işimm aydın bebek Yorumunuz denetim için bekliyor.
  Temmuz 16, 2016, 6:17 pm
  E ehliyetim var src 4 piskoteknik evraklarım tm 4 yıldır halk otobüsünde şoförüm aldigim ücret yetmiyorm asgari ücretle geçiniyor ķrada oturuyom orta okul mezunuyum yeni ehliyet sahibiyim şimdiden görüşmek üzere sizlerden haber bekliyorum hayırlı çalışmalar saygılarımla. Bandirmada ikahamet ediyorum.

  1. Admin dedi ki:

   Mauri Maya iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız

BİR YORUM YAZ