Matsan İlaç İş Başvurusu

1976 yılında temelleri Eczacı Atilla Öztürk tarafından atılan Matsan Grup adı altında faaliyetlerine başlayan Matsan İlaç, o yıllarda bir halk eczanesine sahip Atilla Öztürk tarafından farklı formüller ile buluşunu yaptığı ilaçlar üzerine yoğunlaşarak bir marka oluşturup ilaç firmasını kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerine daha kaliteli ve daha sağlıklı ortamlarda faaliyetlerini sürdüren Matsan İlaç Sanayi, yıllardır aynı özveri ve heyecanla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı kaliteli hizmetin adı olarak tüm Türkiye ve dünya geneline vermiş oldukları hizmetler adını kısa sürede duyuran, yıllardır hedefinden ve amacından şaşmayarak sürdürülebilir iş potansiyeli ile sektörün altın çocuğu olarak anılmaktadır.

Günümüzde sektöründe göstermiş olduğu üretim ve ihracat hizmetleri ile Türkiye’de bu sektörün öncüsü olan bilinen Matsan İlaç Sanayi, Matsan Grup çatısı altında üretimlerini müşterilerine en hızlı şekilde ihraç ederek hizmetlerine devam etmiştir. Bugün büyüyen firma profili ve başarıların ardı ardına gelmesiyle hızlıca büyüyen Matsan İlaç bünyesinde birçok kişi istihdam görmektedir. Aynı zamanda ülke ekonomisine de destek olan firma 1976’dan bu yana sürekli kendini geliştiren ve modern tesislerinde en son teknolojiye dayalı cihazlar sayesinde Matsan Grup’a da oldukça fayda katmış olan bir firmadır. Matsan İlaç’ın yanı sıra grup bünyesinde Dalize Kozmetik ve Pharmacel Aerosol Sanayi Limited Şirketi adı altında 2 firma daha bulunmaktadır.

Matsan İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Eski İzmit Yolu Üzeri Dostlar Cad. No:40 41400 Pelitli Köyü Gebze – KOCAELİ

Matsan İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Matsan İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Matsan İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ