Matraş İş Başvurusu

Matraş, 1947 yılında kurulmuş ve hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürerek kısa zamanda sektörün öncü ve lider konumuna yerleşmiş olan bir markadır. Günümüzde dünyanın dev markalarına üretim hizmeti vermekte olan Matraş, entegre bir şirket olarak faaliyetlerini başarılı bir profil sergileyerek tüm dünya tarafından bilinen marka olarak tanınmaktadır. Her seneye ve her mevsime uygun şık ve modern tasarımlar hazırlayan dev marka, Türkiye ve dünya genelinde deri sanayiciliği üzerine vermiş olduğu kaliteden ötürü adını sektörün üzerine kazımış bir unvana sahiptir. Ürün yelpazeleri arasında kadın çanta ve ayakkabı, seyahat çantaları, portföyler, portmone, erkek ayakkabı, makyaj çantaları, evrak çantaları, deri giyim, oyun takımları ve daha birçok giyim ve aksesuar alanında faaliyetlere sahiptir.

Türkiye’de bulunan 15 mağaza bünyesinde müşterilerine kaliteli ürünlerini sunan Matraş, ayrıca kurumsal firmalar için hazırlanan eşya, ofis malzemeleri ve hediyelik ürünlerin üretimlerini de yapmaktadır. Deri sanayiciliği her ne kadar zor bir alan olsa da, Matraş bunu sektörü de ele alarak kaliteli ve oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda müşterilerine sunarak beğenilerini toplamıştır. Matraş, kendi bünyesinde bulunan madertaning ham deriyi işleyerek gerekli ürünün kullanılabilmesi üzerine hazırlamaktadır. Yan kolu olan Matraş Metal markası ise üretilen ürünler için metal aksesuarların üretildiği tesis bölümüdür. Yıllardır dev bir marka olarak tüm dünyaya hizmet veren Matraş, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

Matraş İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mah. Gülbahar Cad. Keskin Sok. No: 1 Güneşli, İstanbul

Matraş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Matraş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Matraş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ