Matlı Yem İş Başvurusu

Türkiye’nin protein ihtiyaç eksikliğinden yola çıkılarak günümüze kadar sürdürülebilir işleyişi ile köklü bir kuruluş haline gelen Matlı Yem Sanayi, 1965 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde soğan ticareti ile hikayesi başlanan ve günümüz Türkiye’sinde Yem Sanayi alanında büyük başarılara imza atan Matlı Yem 1986 senesinde hayvan yemi üretimine karar vererek bu alanda sektörün öncü kuruluşu adımını atarak faaliyetlerine başladı. Yapmış olduğu yatırım ile birlikte 1988 senesinde fabrikalarında 1 saat içerisinde süt ve besi sığırı yemi üretimi yaparak o zamanlara rağmen zor koşullar altında bu performansı sağlamış ve müşterileri tarafından ilgi ile karşılanmıştır. Günümüze uzanan hizmetlerinin kalitesini arttıran Matlı Yem müşteri memnuniyeti esaslı olarak sektörün öncü firması olarak faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Gelen başarıların ardı arkası kesilmeyince yeni projelerde devreye girmiş ve 1992 senesinde Karacabey de bulunan yem fabrikasına ek olarak bir fabrika daha kurularak bu alanda mısır kurutma faaliyetlerini başlatmış oldu. 1995 senesine girince de kurucu Ömer Matlı’nın vefatından sonra ise tüm yetkiyi devralan Önder ve Özer Matlı kuruluşun tüm yatırım faaliyetlerine yüksek sermayeler bağlayarak daha da gelişmesine ve akabinde 2004 senesinde tam yağlı soya üretim tesislerinin temelini atmışlardır. Özer ve Önder Matlı, gelişen dünya düzenine uygun bir şekilde etmiş oldukları hareket neticesinde 2005 yılında Ömer Matlı Hayvansal Üretim Eğitim Araştırma Merkezini açarak bu sektördeki ciddiyetliğini müşterilerine ispatlamıştır.

Günümüzde 425’den fazla bayisi bulunan Matlı Yem’in, aynı zaman’da 2000’den fazla tedarikçisi ve 600’ün üzerinde çalışanı ile ülke ekonomisine destek olan Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli 188. Şirketi unvanına layık olmuştur.

Matlı Yem Tesisleri
Karacabey Yem Tesisi,
Konya Yem Tesisi,
Turgutlu Yem Tesisi,
Çorlu Yem Tesisi,
Samsun Yem Tesisi,
Gaziantep Yem Tesisi,
Ömer Matlı Akademi,
Burdan Pirinç Süt Mamülleri,
Burdan Yumurta Üretim ve Civciv Yetiştirme Tesisi.Matlı Yem İletişim Bilgileri
Adres; Üçevler Mh. Aysel Sk. Sertepe İşm. No:6 K:4/5 Nilüfer BURSA

Matlı Yem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Matlı Yem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Matlı Yem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ