Matesa Tekstil İş Başvurusu

1989 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan Matesa Tekstil, günümüzde tekstil sektörünün öncü ve kaliteli markası olarak sürekli tercih edilmekte olan bir marka değeri kazanmıştır. Faaliyetlerini sürdürdüğü dev tesisin 300.000 m2 alanı kapalı ve 400.000 m2 alanı ise açık olmak üzere faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Entegreli bir tekstil tesisine sahip olan Matesa Tekstil, modern ve en son teknoloji ile donatılmış bir tekstil fabrikası olarak hizmet akışını sürdürmektedir. Bünyesinde 1 katlama ve büküm fabrikası, denim fabrikası, 7 farklı iplik fabrikası, boya/örme ve örme kasar, dokuma ve dokuma boya fabrikası gibi tesislerinde bulundurduğu fabrikalar ile Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli tekstil markalarından biri olarak müşterilerinin memnuniyetini ön safta tutan dev bir markadır.

Birçok fabrikaya sahip olan Matesa Tekstil, aynı zaman’da tesislerinde bulunan rotasyon baskı, iplik elyaf boya ve tüp baskı gibi bölümleri de bünyesinde barındırmakta olan bir yapıya sahiptir. Türkiye’ye ve tüm dünyaya hizmetlerine İstanbul’da bulunan ofislerinde gerçekleştiren Matesa Tekstil, sürekli müşterilerinin sorunlarını ve siparişlerini en kısa zamanda cevaplayarak kendilerine ulaştırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri ile çalışan Matesa Tekstil aynı zaman’da 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek vermektedir. Birçok alanında personel istihdam eden dev marka sürekli olarak personel alımına devam etmektedir.

Matesa Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Aksu Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:135/A Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ

Matesa Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Matesa Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Matesa Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ