Matay İş Başvurusu

Matay Otomotiv 1987 yılında Orhan Holding/İbrahim Orhan tarafından Bursa ilinde otomotiv sanayi alanında komple egzoz sistemleri bileşenlerine dayalı olmak üzere kurulmuş büyük bir markadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştirerek daha fazla alanlara sahip olmuş ve fabrika hacmini genişleterek müşterilerine daha hızlı ve daha profesyonel bir çatı altından sürdürülebilir hizmetlerini sunmaya devam etmiştir. 1993 senesine gelinince hızlı büyüme gösteren Matay Otomotiv Türkiye ve dünya devi markaları olan Koç Holding ve MAGNETI MARELLI markaları ile ortak olmuştur. Süper üçlü bir 2003 yılına kadar birlikte sürdürdükleri ortaklıklarının ardından Koç Holding’in tüm ülke genelinde bulunan yan sanayi sektöründen çekilme kararırın üstüne elindeki hisselerinin tamamını Orhan Holding’e vererek ortaklık sayısının 2’ye inmesini sağlamıştır.

2003 yılından bu yana Orhan Holding ve MAGNETI MARELLI ile devam edilen ortaklık yüksek derecede gelişim sağlayarak günümüzde 26.000 m2 arazi üzerine kurulu dev tesisi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alanın 17.500 m2 alanı fabrikasyon bölümüne bağlı olarak 1.500 m2 alanı ise idari sosyal binasından oluşmaktadır. Görükle de bulunan bu tesisinin yanı sıra aynı zaman’da 2008 senesinde Karacabey tesislerinde kurmuş oldukları ASM egzoz üretim tesislerinde de üretim faaliyetlerine başlamıştır. Buradaki tesisin alanı ise 17.000 m2’dir. 7.000 m2 alan üzerine kapalı fabrika tesisinin yanı sıra 3.000 m2 kapalı alanda ise boru üretimi gerçekleşmektedir.

Matay Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Görükle San. Bölgesi İzmir Yolu20. Km. Görükle BURSA

Matay Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Matay firmasında kariyer yapabilirsiniz. Matay insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. suleyman dedi ki:

    1984orhaneli dogumluyum.metal bolumu mezunuyum.7yil marturda punta kaynakta calistim.

BİR YORUM YAZ