Mata Otomotiv İş Başvurusu

İstanbul merkezli olarak 2004 yılında Erce Kaslıoğlu tarafından kurulan Mata Otomotiv, Tier1 ve Tier2 düzeylerinde dünyanın en büyük otomotiv markalarının ahşap ve karbon fiber tedarikçisi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Maliyet açısından hem ekonomik düzeyde hem de kaliteli bir düzeyde üretimlerini sürdüren Mata Otomotiv dünya’nın bu alanda ki en önemli markaları arasında yer almaktadır. Otomotiv sektörüne dayalı dekoratif ve gerçek ahşaplar ile üretim yapmış olduğu ürünleri ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan Mata Otomotiv ürün tasarım çeşitliliğini her sene farklı konseptlerde sunmaktadır.

Mata Otomotiv, her otomotiv marka müşterisine özel olarak tasarladığı dekoratif otomotiv ürünleri, ahşap ve karbon fiber ürünlerini tamamen o markaya dayalı özel olarak kombine etmektedir. Stratejik ve profesyonel personelleri doğrultusunda sürekli yenilikçi ve çağdaş bir iş anlayışı ile bu sürdürülebilir faaliyetlerin devam etmesi adına aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana dekor çözümleri üzerine sürekli yenilikçi ve görsel çözünürlüğü yüksek tasarımlar ile performans sağlamış olup, müşterileri tarafından yıllardır değişmeyen marka halini almıştır. En zor projeler de bile üstesinden gelen dünyaca ünlü marka, yüksek ve uzmanlaştırılmış programları sayesinde her işin üstesinden kolayca gelmektedirler. Bünyesinde barındırdığı AR-GE ve tasarım departmanı ile sürekli farklı tasarım ve örnekler sergileyen marka, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Mata Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; TOSB-1 3. Cadde 31.yol 41490, Şekerpınar, Gebze Kocaeli

Mata Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mata Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mata Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Halil dedi ki:

    selamlar ben ist sancaktepeden halil 35 yaşındayım evli 2 çocuk babasıyım end.mes.lisesi elektronik bölümü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum geri döünüş yaparsanız sevinirim teşekürler

BİR YORUM YAZ