Mastaş İş Başvurusu

1976 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Mastaş, kuruluşunun amacı doğrultusunda otomotiv ana sanayi alanında sac kalıplar ve sac parça, otomotiv yan sanayi alanında ise hidrolik & eksantrik presler, özel kaynak makineleri alanında seri şekilde üretimlerini sağlayarak sektörde kendini gösteren başarılı bir marka olmuştur. Günümüzde halen aynı konumda üretimlerini sürdüren Mastaş, bunun yanı sıra ayrı fabrikalarda olmak üzere biri 10.000 m2 diğer ise 3.000 m2 kapalı alanda elektrikli ısıtıcı ve radyatör üretimlerini sürdürmeye devam etmektedir. Birçok ürününde farklı konseptler ve işleyişler sunan Mastaş, günümüzde bünyesinde; sulu ve elektrikli havlu radyatör, panel radyatör, elektrikli konvektör ve daha birçok geniş ürün yelpazesi ile hem Türkiye hem de Avrupa’da geniş bir bayı ağına sahip marka değerini taşımaktadır.

Dürüstlük ve güvence üzerine kurulan altyapısı sayesinde tamamen müşteri odaklı faaliyet gösterdikleri bu sektörde gün geçtikçe büyüyen ve istikrarını sağlayan bir firma olarak başarılarına başarı eklemeye devam etmektedir. Alanında uzman ve tecrübe sahibi personel kadrosu ile ülkenin bu alanda gelişmesini sağlayan Mastaş, aynı zaman’da birçok kişiye sağlamış olduğu istihdam sayesinde ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan değerli bir firma olarak günümüzde faaliyetlerini sürdürmektedir. Lider firma olma yolunda ilerlemekte olan Mastaş, yenilikçi ve çağdaş iş anlayışı sayesinde müşterileri tarafından sürekli tercih edilen başarılı bir firma profili çizmeye devam etmektedir.

Mastaş İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Nilüfer Bulvarı No: 3 Bursa

Tel: +90 224 411 11 14

E-posta: mastas@mastas.com

Mastaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mastaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mastaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. saban yavuz dedi ki:

    iş arıyorum

BİR YORUM YAZ