Massimo Dutti İş Başvurusu

Massimo Dutti 1985 yılında giyim ve aksesuar üzerine İspanya’da kurulmuş köklü bir markadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünler sergileyen Massimo Dutti, ilk etapta sadece erkeklere yönelik giyim ürünlerinin üreticiliği ve satıcılığı üstlenmiştir. Hızla büyüme gösteren ve başarılı bir ürün/satış grafiği sergileyen Massimo Dutti 1991 senesinde göstermiş olduğu başarılı yükselişten ötürü İnditex tarafından hisselerinin tamamı satın alınarak kaldığı yerden hizmetlerine devam etmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli iş üretkenliği sayesinde büyük yollar kat eden Massimo Dutti, erkek giyim sektöründe oldukça başarılı olmuş ve sadece ispanya’da değil, aynı zaman’da yavaş adımlarla tüm dünyaya açılma potansiyelini göstermiştir. Farkı Avrupa ve dünya ülkelerine giriş sağlayan Massimo Dutti ürün yelpazesini genişleme kararına vararak daha fazla çeşitlilikle herkese hitap edecek tarzdan ürünler üzerine hizmet vermeye başlamıştır.

İlk etapta erkek giyim sektörü üzerine hizmet veren marka, akabinde gelen başarılar ve büyüme evresiyle birlikte ürün yelpazesine bebek, çocuk ve kadın giyim sektörüne dayalı kaliteli hizmetlerde vermeye başlamıştır. Günümüzde kozmetik ürünleri de bünyesine katarak farkı çeşitlilik gösteren Massimo Dutti, Türkiye’de 16 mağazası bulunmakta olup, aynı zaman’da dünya genelinde 2012 itibariyle 45 ülkede yaklaşık 545’den fazla mağaza üzerinden hizmet vermekte olan bir dünya devi markasıdır. Perakende satış konseptine sahip marka, günden güne büyüyerek birçok ülkede ilgi ve beğeni gören bir marka değerine sahip olmuştur.

Massimo Dutti İletişim Bilgileri
Adres; Teşvikiye Caddesi, No: 40, Pk: 34367, Nişantaşı, Şişli, İstanbul

Massimo Dutti Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Massimo Dutti firmasında kariyer yapabilirsiniz. Massimo Dutti insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ