Massey Ferguson İş Başvurusu

Massey Ferguson, 1990 yılında AGCO bünyesinde kurulmuş olup, traktör, balya makineleri, toprak işletme makineleri, biçerdöverler, diğer parça ve ekipmanların üretimlerini sağlayan dünya devi bir kuruluştur. Günümüzde dünyanın en büyük ve en zengin 29 ülkesine ürünlerini ihraç eden Massey Ferguson, tarım ve benzeri alanlara yönelik üretimlerini sürdürdüğü faaliyetlerinde kurulduğu günden bu yana sürekli aynı kalite ve özveri içerisinde ilerlemektedir. Tarım alanına vermiş olduğu değeri, ürettiği başarılı ve kaliteli traktör araçları ile sergileyen Massey Ferguson markası aynı zaman’da tarıma dayalı biçerdöver ve diğer ürünlerini de başarılı ve kaliteli parçalardan üretimlerini sağlamaktadır.

Massey Ferguson üretimini yaptığı ürünleri içerisinde kullandığı parça ve ekipmanları tamamen kaliteli ve dayanıklı yapılara sahip envanterler üzerine sürdürmektedir. Bundan dolayı müşterilerinin sürekli tercih edilmesi sebebine layıktır. Modern tesislerinde üretimlerini sürdüren Massey Ferguson, aynı zaman’da tesis içerisinde sürdürdüğü faaliyetlerde son teknolojiye dayalı cihazlar ile sürdürmektedir. Massey Ferguson üretmiş olduğu tarıma dayalı dayanıklı ve modern araçları ile Türkiye dahil birçok dünya ülkesine üretim sağlayarak herkesin kaliteli bir şekilde işlerini yapmasını sağlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı dünya genelinde ki birçok kişiye sağlanan istihdam sayesinde hem Türkiye hem de dünya ekonomisine katkıda bulunan dev global bir marka değerine sahiptir.

Massey Ferguson İletişim Bilgileri
Adres; Yeni San. Sitesi, 1. Blk. Daire: 4, Akşehir, Konya

Massey Ferguson Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Massey Ferguson firmasında kariyer yapabilirsiniz. Massey Ferguson insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ