Masquerade Club İş Başvurusu

2010 yılında İstanbul’da kurulan ve İstanbul’un en önemli ve görkemli mekanlarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren Masquerade Club, kısa zamanda büyük bir üne sahip olmuş ve aynı zaman’da kalitenin de ilk durağı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Modern ve eşi benzeri olmayan mekân konseptine sahip Masquerade Club, kaliteli müziğin ve birbirinden harika sıra dışı performansların sergilendiği harika bir eğlence kulübü olmanın ayrıcalığını göstermektedir. Gece hayatını seven kişilerin uğrak mekânı olarak bilinen bu harika mekânda, tamamen kendi konseptine uygun ve benzeri olmayan eğlence anlayışının yanı sıra, mekân içerisinde müşterilere sunulan lüks ikramları ile bilinen marka değerine sahiptir. Ziyaretçilerine muhteşem bir gece yaşatan Masquerade Club, yeni olması rağmen sektöründe ki birçok ismi geride bırakarak eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Birçok büyük eğlence kulübünde işletmeci olarak bulunan Tarkan Ahmet önderliğinde kurulan Masquerade Club, profesyonel ekibi ile birlikte Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da tanınmış olup, dünyaca ünlü World’s Finest Club tarafından birçok kez yılın en iyi mekânı olarak gösterilerek ödül almıştır. Nezih ve özel bir gece kulübü konseptine sahip olan Masquerade Club, herkesin daha rahat ve dilediği gibi eğlenebileceği bir mekân inşa ettirerek performansın üst safhalarına ulaşmasına olanak tanımıştır. Günümüzde çok sayıda sanatçı ve dünyaca ünlü dj’lerin performansını sergilediği Masquerade Club, eğlencede sınır tanımayan kişilerin mekânı olarak ta bilinmektedir.

Masquerade Club İletişim Bilgileri
Adres; Taksim Mahallesi Yıldız Posta Caddesi Sinan Pasajı’nda No: 38/26 Gayrettepe İstanbul

Masquerade Club Kariyer Olanakları
Kulüp insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Masquerade Club’de kariyer yapabilirsiniz. Masquerade Club insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ