Masko İş Başvurusu

Masko, 13 kurucu ortak tarafından 1984 yılında asıl adı “ S.S MASKO İSTANBUL MOBİLYA VE AHŞAP EŞYA İMALATÇILARI SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ “ olarak kurulmuştur. Günümüzde İstanbul’un ticari işlerin ve sanayinin merkezi olarak tabir edilen İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde konumlandırılmıştır. Toplam’da 778 mağazadan oluşan bir mobilya kentini andırmaktadır. Temelleri 1987 senesinde atılan Masko’nun toplam’da sahip olduğu kapalı alan 483.000 m2 alandır. Bunun 440.000 m2 alanı tamamen iş yerlerine, geri kalan 43.000 m2 alan ise sosyal tesislerine aittir. Aynı zaman’da sahip olduğu 27.419 m2 alan’da ise inşaatı tamamlanmış ve muhtelif kişilere kiraya verilmeye hazır Masko Alışveriş Merkezi’ne sahiptir.

Günümüzde 610 ortağa sahip olan Masko markasının temel ve hedef amacı ise; İçerisinde bulunduğu yerli tüketiciye hizmet politikası tek değil, aynı zaman’da tüm dünyaya sunacakları bir mobilya merkezi olarak ilerlemesidir. Mobilya alanında en iyi tasarımcı ve üretici ekibini bünyesinde barındıran Masko, aynı zaman’da çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonominin gelişmesinde ve dünya genelinde tanınarak Türkiye gururunun bir parçası halini almaktadır. Zengin ürün gamı sayesinde her tüketici tarzına uygun konseptlerin üretimini sağlayan Masko, kalite ve güvenin adresi olarak müşteri memnuniyetini daima en ön safta tutmuş köklü bir kuruluştur. Mobilya alanında tüm ev dekorasyonu ve iş yeri dekorasyonuna ait bölümlere üretim sağlamakta olan Masko, yeni projeleri için sürekli işleyiş içerisinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Masko İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E6 Gişeler Yanı, MASKO Mobilya Kenti, İkitelli, Başakşehir, İstanbul

Masko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Masko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Masko insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ