Maski İş Başvurusu

Maski, bir diğer adıyla da bilinen Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi olarak ta bilinen bir kuruluştur. 2014 yılında kurulan Maski, günümüzde Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı fakat tamamen tüzel kişiliğe sahip bağımsız bir kuruluş olarak yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı 693 uzman personel, 35 şube müdürü, 13 daire başkanı, 1 hukuk müşaviri olmak üzere birçok kişiyi barındırmaktadır. Çalışmalarını tamamen titiz ve hijyenik bir derecede sürdüren Maski, tamamen insan sağlığına dayalı bir işleyiş konseptine sahiptir. Geliştirilebilir altyapısı sayesinde sürekli projeler üzerinde çalışmakta olan Maski, Malatya şehrinin daha kaliteli ve daha temiz bir iş potansiyeli içerisinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Görevleri Arasında;
• Yağış esnasında toplanan su ve kullanılmış atık suları bir araya getirerek hiçbir canlıya zarar vermeden uzaklaştırarak boşaltım sistemini sağlamaktadır.
• Bölgede yer alan akarsular, göller ve deniz sularını muhafaza altında tutarak kullanılmış veya endüstri su atıkları ile bir araya gelmesini engellemektedir.
• İhtiyaç doğrultusunda olan endüstri, içme ve diğer kullanıma açık suları yer altı ve üstü su kaynaklarından sağlayarak giderme görevini üstlenmiştir ve bu doğrultuda herkesin bu alanda hizmet görmesini sağlamaktadır.
• Yukarıda bulunan sayılı görevleri ve iş prensipleri doğrultusunda faaliyet sürdürülmesi ve sürdürülen bu faaliyetleri kamulaştırmak adına kullanım haklarına yönelik tesis etme işlemlerini yapmaktadır.
Bünyesinde barındırdığı bir çok kişiye istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine de destek olmaktadır.

Maski İletişim Bilgileri
Adres; Karakavak Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 129 Yeşilyurt / MALATYA

Maski Kariyer Olanakları
Maski bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurumun insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Maski insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kıvanç karakuş dedi ki:

  Öncelikle hayırlı günler ben İzmir de yaşamaktayım evimiz depremden zarar gördü Malatya da evimiz var fakat iş imkanı olmadığı için İzmir de iş buldum izmirdeki işimden mecburen ayrılmak zorundayım 2 yıllık üniversite mezunuyum bilgisayar sertifikam vardır 5 yıllık otobüs kaptanlığı tecrübem vardır bilgisayar deneyimine sahibim sizden ricam belediyeniz bünyesinde çalıştılmak istiyorum bilgilerinize arz ederim

 2. KENAN ALTUN dedi ki:

  mrb bnm adım kenan altun 21 yasındayım malatya da oturuyorum maskı de calısmak istıyorum asker lıgı yaptım tskr ederım …

 3. Cavit kara dedi ki:

  İsci alımı nezaman meslek okulu okudum sıhhi tesisat bölümü bilgi verirseniz sevibirim

 4. ismail kalaylı dedi ki:

  belirli saatleri olan düzenli maaşı olan bir işim olsun istiyorum işsizim yardımcı olan birileri olursa çok memnun olurum

BİR YORUM YAZ