Masaldan İş Merkezi İş Başvurusu

1986 yılında kurulan Masaldan İş Merkezi, günümüzde iş yeri mekânları adı altında hizmetlerini sürdürmektedir. Şehir merkezine yakınlığı ve doğa ile bir bütün olarak bulunduğu konum itibari ile müşterileri tarafından tercih sebebi olmaktadır. Birçok önemli markanın büro olarak barındığı Masaldan İş Merkezi, günümüz itibari ile büyük bir başarı grafiği sergilemiş olup, yüksek sayıda müşterisine hem iş yeri imkânını sunmuş hem de kişilerin bu alanlara geleceğe yönelik yatırımlar yapmalarını sağlamıştır. Konum değeri yüksek olan Masaldan İş Merkezi’nin ayrıca konum boyutu ise 12.000 m2 kapalı alan üzerinde bulunması ne denli büyük ve kaliteli olduğunun kanıtını göstermektedir.

Modern mimari bir yapıya sahip olan Masaldan İş Merkezi bünyesinde toplam’da 7 blok bina ve 70’in üzerinde ofis daireleri oluşmaktadır. Son teknoloji güvenlik sistemleri tarafından 7/24 kayıt altında bulunmakta olup, aynı zaman’da uzman güvenlik personelleri tarafından da korunma altındadır. Türk ve dünya markaları arasında en yaygın ve en saygın kuruluşların ofislerini de bünyesinde barındıran Masaldan İş Merkezi tamamen nezih ve elit bir iş merkezi olarak faaliyetlerini kaliteli ve özveri içerisinde sürdürmeye devam etmektedir. Altunizade, Kadıköy, Ümraniye, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsüne 10-15 dakikalık çok yakın mesafelerde bulunan merkezi bir alana sahiptir. Bünyesinde istihdam sağladığı personelleri sayesinde ülke ekonomisine de oldukça katkı sağlayan köklü bir kuruluştur.

Masaldan İş Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi Masaldan İş Merkezi Üsküdar İstanbul

Tel: (0216) 316 35 50

Masaldan İş Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Masaldan İş Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Masaldan İş Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ