Masa Restaurant İş Başvurusu

2007 yılında Sele İstanbul Restaurant Group tarafından İstanbul’da kurulan Masa Restaurant, kurulduğu konum itibari ile şehrin sosyal hayatına yön veren harika bir mekân olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul’un en güzel alanlarından biri olan İstinye Park’ta bulunan şehir meydanına göre dizayn edilmiş Masa Restaurant, dünyaca ünlü markaların yanında yer alarak hem yaz hem de kış mevsimlerine dayalı olarak müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Yazın açık alan’da müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin yanı sıra, kıs aylarında ise yüksek tavana sahip ferah iç modern dekorasyonu sayesinde müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Zengin ve çeşitli içerik menüsüne sahip olan Masa, bunun yanı sıra kaliteli servisin ve yol üstünden geçerken mutlaka kişilerin uğrak mekanı olarak bilinmesi üzerine ün yapmış olup, ayrıca sanat dünyasından birçok sanatçının akşam ve öğle yemeklerinde tercih edildiği nezih ve kaliteli bir mekân olma özelliğindedir. Hemen hemen dünyanın tüm mutfaklarına ait özel yemeklerin sunulduğu Masa Restaurant’ta, birbirinden harika ve eşsiz tatların birleştiği mekân içerisinde Türk ve yabancı şarap markalarının da bulunduğu geniş şarap menüsüne sahipliği ile bilinmektedir. Birbirinden farklı ve enfes tatların bir araya geldiği bu eşsiz mekân, tamamen hijyenik ve sağlık açısından herhangi bir tehdit unsuru bulunmadan hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sabah 10:00 sularında hizmetlerine başlayan Masa, 01:00’e kadar hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.

Masa Restaurant İletişim Bilgileri
Adres; İstinye Park, No: 486 İstinye Sarıyer İstanbul

Masa Restaurant Kariyer Olanakları
Restaurant insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Masa Restaurantta kariyer yapabilirsiniz. Masa Restaurant insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ