Maş İnşaat İş Başvurusu

1992 yılında Ankara’da kurulan ve tarihi daha eskiye dayanan Maş İnşaat, faaliyetlerine başlamış ve günümüzde Türkiye’nin en kapsamlı ve kaliteli inşaat firmaları arasında yerini almıştır. İlk faaliyetine Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bulunan bir daire inşası üzerine başlatmış olan Maş İnşaat, akabinde yıllar içerisinde günümüze kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde başarılı sonuçlar elde ederek insanlara daha güvenli ve daha konforlu yapılarda sürdürülebilir hayat güvencesini ve iş merkezlerini sunmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sergileyen Maş İnşaat, müşterilerine anahtar teslim projeleriyle ilgi ve alaka gören bir marka değeri olarak günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirmektedir.

Kaliteli yapılar ve modern yaşam alanları inşaat eden Maş İnşaat, her projesinde ilk günkü heyecan ve azimle faaliyetlerine başlayarak en kısa sürede sonlandırmış olduğu projeler doğrultusunda insanların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Modern yaşam alanlarından iş merkezlerine, devlet dairelerinden barajlara, Atık su tesislerinden tutun birçok projede cesur bir şekilde yer edinen Maş İnşaat, zamanında proje teslimi yaparak inşaat sektöründe Türkiye genelinde önemli bir konuma sahiptir. Sergilemiş olduğu başarılı faaliyetlerinin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanında göstermiş olduğu sürdürülebilir iş potansiyeli çerçevesinde birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Devam eden projelerinin yanı sıra, sürekli yeni projeler üzerinde çalışan Maş İnşaat, faaliyetlerine dur durak bilmeden devam etmektedir.

Maş İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ KAZIMKARABEKİR CADDESİ NO:72/30 ULUS – ALTINDAĞ / ANKARA

Maş İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maş İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maş İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ