Mas Daf İş Başvurusu

1977 yılında Özer Polatoğlu tarafından kurulan Mas Pompa, o günün zorlukları ile küçük bir atölyede ticari hayatına başlamış ve günümüzde dev bir marka olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Küçük bir atölyede pompa üretimlerini gerçekleştiren Mas, kısa sürede göstermiş olduğu kaliteli ürünlerinin faaliyet başarısından ötürü büyüme evresine geçip, 1980 yılında Taşdelen de bulunan ilk fabrikasına taşınarak sürdürülebilir üretim işleyişini başlatmıştır. 2 sene boyunca yoğun ve aralıksız bir şekilde çalışan marka, başarılarına yenilerini ekleyerek göz önünde duran bir marka değerini kazanmış ve 1993 senesinde Daf markasıyla birleşerek farklı bir fabrika içerisinde Hidrofor sistemleri üretimini gerçekleştirmiştir. Bu büyük birleşme ile birlikte Türkiye’de büyük bir marka değeri kazanan Mas Daf ilk kapalı genleşme tankını üreterek Türkiye’de bir ilke imza atmış oldu.

Mas markası, Daf ile birleştikten sonra başarılarını katlayarak 2000 senesinde NFPA Standartları altında yangın söndürme sistemlerinin üretimine başlamıştır. Kısa süreli olarak gelişim gösteren Mas Daf, 2002 senesinde de Türkiye’de bir ilke daha imza atarak kendinden emişli atık su pompası üretimini yapmış ve müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Üst üste gelen başarılar ve ilklere imza atmayı başaran Mas Daf yoğunluktan dolayı üretim kapasitesini ve üretimin daha hızlı gerçekleşmesi adına Düzce’de bulunan 40.000 m2 alana sahip yeni fabrikasına taşınarak faaliyetlerini buradan sürdürmeye devam etmiştir. Günümüze kadar ilklere imza atmaya devam etmiş ve birçok kişiye bu alanda istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olmuştur.

Mas Daf İletişim Bilgileri
Adres; Aydınlı Mah. Birlik OSB. 1 Nolu Cadde No: 17 34953 Tuzla İstanbul

Mas Daf Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mas Daf firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mas Daf insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serdal avşar dedi ki:

    İygünler kolay gelsin yaş boya ve tozboya ustasına ihtiyaç duyulursa sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım 0534 513 07 33 iyi çalışmalar

BİR YORUM YAZ