Marzinc İş Başvurusu

Marzinc, dünya çevre algısına dayalı olarak paralel bir şekilde ülkemizde gelişen çevre duyarlığına karşı bir duyarlılık yansımasını sağlayan kuruluştur. Bu alanda olukça başarılı yatırımlar sergileyen Marzinc, hurda sonrasında ortaya çıkmakta olan baca tozunun içerisinde yer alan çinko elementini tekrar kazanarak geri dönüşüm sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kaptan, Kroman, İçdaş, Çolakoğlu ve Diler adlı 5 çelik üretici firması tarafından ortak bir şekilde kurulan marka, bugünkü performansı ve başarıları ile sürekli göz önünde duran bir popülerliği kazanmıştır. Bu alana yapılan yüksek yatırımların sonucunu olumlu bir şekilde dönüştüren Marzinc markası, sürekli gelişen altyapısı ve ileri teknolojinin de faydaları ile birlikte büyümeye devam etmektedir.

Çevreci ve ekonomik bir yapıda ortak şirketlerin ana amacı olarak belirlenen bu işleyiş sayesinde elde edilen element geri kazanılarak sonucunda EAF tozunu ortaya çıkarmaktadır. Yıllık bazda sürece giren hurdadan çıkan 200.000 ton değerinde ki baca tozundan 50.000 ton üzerinde çinko asit elde edilmektedir. Dünya genelinde taklit edilen Marzinc, modern ve ileri teknoloji ile donatılan tesislerinde çevreye karşı duyarlılığını ön planda tutarak işleyişlerini sürdürmektedirler. Daha verimli bir potansiyel işleyiş için sürekli geliştirilen projeler doğrultusunda elde edilen element geri kazanılarak bu alanda yeteli malzemeyi ortaya çıkarmaktadır. Uluslar arası sektör pazarında ise ihraç ettiği ürünlerinin tamamıyla ülke ekonomisine de destek olarak adından sıkça bahsettiren bir marka değerine sahiptir.

Marzinc İletişim Bilgileri
Adres; Karabük Organize Sanayi Bölgesi Akören Köyü – Karabük

Marzinc Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marzinc firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marzinc insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Bu işle ilgili tüm üretim aşamalarını biliyorum. Bu meslekde tam 9 yıl vardiya amirliği yaptım.İşçi alımı olursa değerlendirirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ