Martaş Lojistik İş Başvurusu

Martaş Lojistik, ilk olarak 1985 senesinde 2 çekici ve dorse ile lojistik hizmetlerine başlamış ve günümüzde akaryakıt, inşaat ve diğer ticaret alanlarında vermiş olduğu hizmetler neticesinde Martaş Group adı altında toplanmıştır. Günümüz tarihinde kendini fazlasıyla geliştirmiş olduğu altyapısı sayesinde müşterilerine daha aktif, güçlü ve verimli bir şekilde hizmetlerini sürdüren firma dinamik yapısı ile sürekli tercih edilen marka değerini kazanmıştır. İlk kurulduğu dönemde 2 çekici ve dorse ile lojistik faaliyetine başlayan Martaş, günümüzde yaklaşık 400 araçlık devasal bir lojistik filosu ile karayolları, deniz taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı ve aynı zamanda kombine taşımacılık, paletleme, gümrükleme, sigorta ve ambalajlama gibi alt alanlarda da faaliyetlerine son sürat devam etmektedir.

Dev araç filosu ile Almanya, İspanya, Fransa ve İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine komple veya parsel halinde taşımacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde sunarak dünya çapında da adını sıkça duyurmuş önemli bir marka olarak bilinmektedir. Bünyesine bağlı lojistik altyapısı sayesinde sürekli ileri teknolojiye ayak uyduran marka, teknoloji ile birlikte sürekli gelişen bir marka değeri olarak büyümeye devam etmektedir. Aynı zaman’da Irak, Kuzey Afrika ve Afganistan gibi pazarın zor sürdürüldüğü ortamlara bile çözüm üretmekten kaçınmayan Martaj Lojistik, kurulduğu günden bu yana misyonuna bağlı kalarak kalitesinden ödün vermeden başarılı işleyişine devam etmektedir.

Martaş Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Halkkent, 2223. Sok. 34/A, Toroslar Mersin

Martaş Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Martaş Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Martaş Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ercan yalcın dedi ki:

    Tır söförüyüm 20 yıldır söförlük yapıyorum yurtdısı tercübem var cam jumbo kullandım sizinle calışmak isterim saygılarımla

    1. Ercan yalcın dedi ki:

      Sizinle calışmakdan gurur duyarım

BİR YORUM YAZ