Marshall Boya İş Başvurusu

1954 yılında Türkiye’de yaşayan insanlara yönelik daha renkli bir hayat yaşamaları adına İstanbul Topkapı’da bulunan 20 kişilik personeli ile küçük bir fabrika içerisinde kurulmuş olan Marshall Boya, günümüzde ise Türkiye’nin en kaliteli ve bir numaralı boya markası olarak sektörün öncü ve lider markası halindedir. Akabinde göstermiş olduğu başarılı yükseliş grafiğinden ötürü, 1998 yılında dünyanın en büyük kaplama ve boya üreticisi olan AkzoNobel bünyesine katılmış ve bu çatı altından hizmetlerine kaldığı yerden devam etmiştir. Türkiye’de ki 60 yıldan fazladır vermiş olduğu kaliteli hizmet referansı ve AkzaNobel markasının vermiş olduğu güven ve yön sayesinde daha da büyüyen Marshall Boya, tüm dünya’da tercih edilen bir marka değerine sahiptir.

Avrupa Birliği normlarının altında tutulan ve atmosfere bırakılan organik uçucu madde miktarı belirlenen seviyeden daha düşük tutan Marshall Boya, bu alanda da güvenilirliğini ve kalitesini konuşturan tek marka olarak sektörde lider konumdadır. İnsan ve çevre sağlığına oldukça önem veren AkzaNobel Marshall Boya, bu konuda da oldukça güvenilir ve tercih edilen bir marka değerine sahiptir. Eşsiz ve birbirinden farklı renklerin güzelliğini ön plana çıkaran Marshall Boya, rakiplerine göre daha kaliteli ve her rengin farklı alanları için özel olarak üretilen modelleri ile seçici insanlara tüm olanakları sağlayarak hayallerinde ki görünümü sunmaktadır. Binlerce çalışanı ile yarım asırdan fazladır göstermiş olduğu kaliteli işleyişi sayesinde günümüzde alanında dev ve lider bir konum içerisinde yer almaktadır.

Marshall Boya İletişim Bilgileri
Adres; Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Tuna Caddesi No:1 41455 Dilovası Kocaeli

Marshall Boya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marshall Boya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marshall Boya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ