Marsa İş Başvurusu

Marsa Gıda Sanayi, 2008 senesinde Gıdasa Sabancı Gıda Sanayisine ait Marsan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerini tamamen devralarak, 2011 senesinde Marsa Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında ticari hayatına başlamış olup, kalitesinden ödün vermeden kaldığı yerden hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. Asıl üretim amacı, son teknolojinin barındığı eşsiz altyapısı sayesinde hijyenik ve sağlıklı bir ortamda gıda endüstrisi, pastacılık ve catering alanında kaliteli bir şekilde bu alanlara yönelik yağ üretimini yapmaktır. Marka bünyesinde oluşturulan Ustam yağları ile otel, tatil köyleri, restoran ve benzeri işletmelere yönelik üretmiş olduğu yağlar sayesinde ülkenin vazgeçilmez tadı haline gelen marka başarılarına devam ederek daha kaliteli ve sağlıklı ürünler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Bünyesinde Türkiye’nin en köklü ve kaliteli ürünlerini barındıran Marsa, kurulduğu yıldan bu yana hedefinden şaşmadan Türk mutfağına katmış olduğu değerli lezzetleri ile başarılı bir performans sergilemiş ve kaliteli altyapısı ile bu çalışmalarına son sürat devam etmiştir. Piyasadaki rakiplerine oldukça büyük farklar atarak hem ekonomik hem de kaliteli bir düzeyde sunduğu ürünlerini %100 doğal ve hijyenik bir şekilde üretmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok Avrupa Birliği üyesi ülkelerine ihracatlarını sürdüren marka, dünya çapında da lezzetli bir marka değerine sahiptir. Modern tesislerinde yıllık bazda 200.000 ton margarin ve 100.000 ton sıvı yağ üretimi ile lider bir konumda olan marka çalışmalarına yeni projeleri üzerinde yoğunlaşarak devam ettirmektedir.

Marsa İletişim Bilgileri
Adres; Ahmet Remzi Yüreğir Mah. Erdal Acet Cad. No: 7/A Seyhan Adana

TEL: (216) 570 14 00

Marsa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marsa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marsa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zülfikar baltacı dedi ki:

    marsa yag fabrikanızda daha önce likit dolum bölümünde görev aldım tejrübem var referansım murat sarıkaya acil işe ihtiyacım var allah rızası için bunalıma girecem bana iş verin tekekür ederim daha öncede gelip form doldurdum ama ses çıkmadı..iş için..

BİR YORUM YAZ