Mars Sinema İş Başvurusu

Türkiye’de yer alan sinema sektöründe hissedilen teknoloji ve konfor eksikliğinden dolayı, insanların daha kaliteli ve modern alanlarda sinema keyfini doyasıya yaşayabilmesi adına 2001 yılında kurulmuş olan Mars Sinema, tamamen kendine özgü sinema deneyimleri ile birçok kişinin vazgeçilmez mekanı haline gelmiştir. Türkiye’de sinema sektörüne yönelik farklı revizyonları uygulayarak kaliteli bir şekilde sinema’da rahatlıkça film izleme olanağı tanıyan Mars Sinema, gün geçtikçe büyümeye ve teknolojinin yeni nimetlerini insanlara ulaştırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Yıllardır göstermiş olduğu yüksek kalite ve başarı sonrasında 2013 yılında düzenlenen bir etkinlikte Uluslar arası Yılın Sinema Grubu ödülüne, dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC tarafından layık görüldü. Türkiye’de bulunan 32 il içerisinde toplamda 83 sinema salonuna sahip olan Mars Sinema, ayrıca 700’den fazla salon sayısı ile ülkenin en büyük sinema zincirine sahipliği ile bilinmektedir. Türk sinema sevenlerin daha kaliteli ve daha modern bir ortamda sinema keyfini sürdürmeleri için, sürekli gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak yeniliklerine ülkemize getiren Mars Sinema, ülkedeki sinema sektörünün tüm yeniliklerinin öncüsü olarak çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ayrıca sinema salonlarında bulunan son teknoloji görüntü ve ses sistemleri ile Türkiye’nin en sağlam ve en kaliteli altyapısına sahip sinemalarına sahipliği ile bilinmektedir. Bünyesinde bulunan ve Türkiye’deki tüm IMAX salonların sahip olan Mars Sinema 2015 Kasım ayında Türk sinema sevenlere 4DX teknolojisini sunarak bir ilke daha imza atmayı başarmıştır. Bünyesinde istihdam sağladığı binlerce personel kadrosu ile de ülke ekonomisine oldukça katkı sağlamaktadır.

Mars Sinema İletişim Bilgileri
Adres; Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul

Mars Sinema Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mars Sinema firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mars Sinema insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ