Mars Lojistik İş Başvurusu

Türkiye’de yetersiz olan lojistik destek sektörüne hitaben 1989 senesinde kurulan Mars Lojistik, hizmetlerine kaliteli ve kusursuz bir şekilde başlamıştır. Sürekli ilerli teknolojiyi takip eden, tam donanımlı bir altyapıya sahip firma kusursuz bir şekilde taşımacılık alanında tanınan büyük markalar arasında yer almaktadır. Yüksek iletişim ağı ve bünyesinde istihdam sağladı 1000’den fazla personeli ile tüm dünyaya hizmetlerini aralıksız ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Merkezi İstanbul Yenibosna da bulunan şirketin ayrıca Ankara, Bursa, Kocaeli, İzmir, Adana, Mersin ve yurtdışında Trieste, Lüksemburg, Shanghai ve Guangzhou da şubeleri yer almaktadır. Mars Lojistik sadece Türkiye değil, dünyanın da taşımacılık alanında ki vazgeçilmez markası olarak bilinmektedir.

1998 yılında kalitesinin çıtasını yükseltmeye geçen Mars Lojistik, modern ve kaliteli hizmetin bir arada sürdürülebilir bir şekilde işlemesi adına göstermiş olduğu özen ve girişimler sonucu ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni hak kazanarak sektörde kalitesini ve markasını ön plana çıkarmayı bilmiştir. Akabinde gelen başarılar ve kaliteli işleyiş sonrası 2003 senesinde ISO 9001:200 ve 2009 senesinde ise ISO 9001:2008 Kalite belgelerine de sahip olmuştur. Daha birçok kalite belgesini marka adıyla taçlandıran Mars Lojistik, güçlü ve büyük filosu ve alanında uzman personel kadrosu sayesinde büyümeye devam ederek, taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Daima yenilikçi ve çağdaş atılımları ile tanınan marka, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Mars Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Orhanlı, Mehmet Akif Ersoy Cad. Balama Sok. No: 8, Tuzla İstanbul

Telefon : + 90 212 411 44 44 pbx

Mars Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mars Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mars Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ