Marmarabirlik İş Başvurusu

Marmarabirlik, Türkiye ve dünyada daha kaliteli sofralık zeytinlerin yetiştirilmesi adına ve bunu olabildiğince tüm insanlara yetiştirme uğruna verdikleri karar üzerine Marmara bölgesinde bulunan zeytin üreticilerinin yardım ve dayanışması üzerine 1954 yılında kurulmuş ve hayallerini gerçekleştirmiş olan günümüzün sektöründe dev ve öncü markası olarak yer almaktadır. Günümüzde zeytin denildiğinde ilk akla gelen marka olan Marmarabirlik, bu ezberciliği kalitesine ve yetiştirmiş olduğu zeytinin tadına borçludur. Türkiye’de bulunan diğer tarım satış kooperatif ve birlikleri gibi aynı sayılı kanun ve yönetmenlik şeklinde kurulmuş olup hazırlanmış olan ana sözleşmeye uyarak zeytin yetiştiriciliği alanında tamamen sağlıklı ve güvenli bir şekilde tüm dünyaya bu tadı sağlamaya devam etmektedir.

Bu dev marka ilk kurulduğu zaman’larda sadece Mudanya, Gemlik ve Erdek Kooperatiflerinin birleşmesi ile oluşum sağlayarak adını duyurmuş ve akabinde geçen zaman içerisinde büyüyerek günümüzde dünyanın en büyük ve en kaliteli zeytin markası olarak Türkiye’nin gururu haline gelmeyi başarmıştır. Dünya üzerinde birçok ülkede günümüzde çok sayıda evin sofralarını süsleyen Marmarabirlik zeytinleri sağlamış oldukları kaliteli ve sağlıklı zeytinleri gün geçtikçe daha da kalitesini arttırarak dünyaya sunmaya devam etmektedir. Günümüzde birçok kooperatifinde bağlandığı Marmarabirlik zeytinleri, ürün yelpazesinde zeytin ezmesi ve benzeri birçok ürün gamı sayesinde dünyaya farklı tatlar sunmaya devam etmektedir. Gelişmeye açık ve sürekli teknolojiyi takip eden üstün mimari yapısına sahip modern tesislerinde gerçekleşen ürünleri tamamen hijyenik ve gıda kalite standartları altında gerçekleşmektedir.

Marmarabirlik İletişim Bilgileri
Adres; Bursa İzmir Yolu 29. Km., Nilüfer Bursa

Marmarabirlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmarabirlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmarabirlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Genco Tunç dedi ki:

    4 yıllık fakulte mezunuyum Batman ilinde ikamet etmekteyim 15 yıldır pazarlama alanında çalışmaktayım 12 yıl boyunca merkezi aydında bulunan zeyko tarımda guneydoğu ve doğu anadolu bölgelerinde görev aldım bayiilik oluumlarında bulundum son 3 yılımdır merkezi antepte bulunan leziz bakliyat firmasında aynı bölgelerde görev aldım bu bölgelere pazarlama ihtiyacınız varsa görev almaya talibim gerekirse bu iki firmanın yönetim kurulu başkanlarını referans olarak verebilirim tlf num 05345698780

BİR YORUM YAZ