Marmara Medikal İş Başvurusu

Marmara Medikal 2013 yılında kurulan ve henüz genç bir firma olmasına rağmen çok sayıda referansa ulaşarak sektöründe iyi bir yer edinmiş medikal firması olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İmalatını yaptığı hasta yataklar ve hasta karyolaları ile adını duyuran kurumsal bir yapıya sahip medikal firmasıdır. Hasta yatak ve karyolaların hem satış hem de kiralamasını gerçekleştirerek müşterilerine 2 farklı alternatif sunan firma bu konuda oldukça güvenilir ve müşteri memnuniyetini kazanmış bir yapıya sahiptir. Piyasa’da ki en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile sunduğu ürünleri birçok hastane ve benzeri alanlar tarafından yoğun ilgi ile tercih edilen bir marka değeri kazanmıştır.

Tüm hasta yatak ve karyola modellerinin imalatını kendi bünyesinde gerçekleştirerek ürünlerini tek bir çatı altından müşterilere sunan Marmara Medikal uygun fiyatları ile sürekli gündemde duran bir firma profili çizmektedir. Aynı zaman’da günümüzde Türkiye’de birçok hasta yatağı ve karyola modellerinin imalatını yapan firmalar, Marmara Medikal markasının ürünlerini taklit ederek piyasaya sürmektedir. Tasarım, kalite ve uygun fiyatın bir araya geldiği medikal sektörünün vazgeçilmez markası Marmara Medikal, müşterilerine satış sonrasında sürekli teknik destek sağlamaktadır. Henüz genç bir firma olmasına rağmen kurumsal bir yapı içerisinde Türkiye’de şubeleşmiş bir firma olan Marmara Medikal, ülkede imalatı yapılan hasta karyola ve yatakları alanında en çok model üreten firması olarak bilinmektedir.

Marmara Medikal İletişim Bilgileri
Adres; Altunizade, 34662 Üsküdar İstanbul

Marmara Medikal Kariyer Olanakları
Marmara Medikal insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Medikal’de kariyer yapabilirsiniz. Marmara Medikal insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ