Marmara Koleji İş Başvurusu

1985 yılında eğitim ve öğretim hayatına atılan Marmara Koleji(Marmara Eğitim Kurumları), “beşikten mezara” sloganı ile çağımızda sürdürülebilir kaliteli eğitim anlayışımı ve yüksek standartlardaki bina yapısı ile sürekli tercih edilen öncü ve eğitim düzeyi yüksek kolejlerden biridir. Türkiye’nin değişim rüzgarını sağlayan ve bu doğrultuda teknolojik, ekonomik, sosyal alanlar ve kültürel gelişimler üzerinde istikrarını sağlayarak eğitim alanında bir sembol haline gelmiştir. Büyük oranda büyüyen Marmara Koleji tabiri caizse bir eğitim köyü halini almış ve başarılı bir şekilde yeni nesilleri geleceğe yönelik hazırlamaktadır. Temel amaçları, ülkemizde birçok ebeveynin arzuladığı gibi nitelikli, geniş ve insan kaynağına yönelik bireylerin yetişmesini sağlayan Marmara Koleji, öğrencilerini sürekli insanlık adına faydalı olarak eğitimlerini sürdürmektedir.

Zihinsel ve akademik bir yapıya sahip olan Marmara Koleji, gelişmiş alt yapısı sayesinde esnek düşünceleri sahip ve öğrendiklerini pratiğe döken genç nesillerin bu yolda daha da gelişmesini sağlayarak topluma ve millete faydalı bir birey olmaları için eğitimlerini aralıksız ve yüksek düzeyde sunmaktadır. 21. Yüzyılın gereksinimlerini bünyesinde barındıran kolej, sürekli ileri teknolojiyi, dünya eğitim stratejisini ve dünya kalitesine bağlı standartlarda öğrencilerinin rahatlığını ve konsantrasyonunu bozmayacak şekilde eğitim vermeyi ilke edinmiş ve bu doğrultuda yeni nesillerin geleceğe açılan kapısı halini almıştır. Ebeveynlerin çocuklarına kader kapısı olarak değil, geleceği değiştirecek bir zaman dilimi olarak gösterildiği Marmara Kolej’inde, barışçıl ve dünya çapında bilgilere sahip olabilecek öğrenciler yetiştirilmektedir.

Marmara Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Çınar Mh., Adnan Kahveci Bulvarı (Başıbüyük Cd.), Maltepe İstanbul

Marmara Koleji Kariyer Olanakları
Marmara Eğitim Kurumları insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Marmara Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nelda dedi ki:

    You really found a way to make this whole prcseos easier.

  2. Berna Kahveci dedi ki:

    bodrumda ikamet etmekteyim .kamu yönetimi bölümünü 4 üzerinden 3.44 ile bitirdim.iyi derece ingilizce ve bilgisayar biliyorum bunlara dair sertifikalarım mevcut.b sınıfı ehliyetim var .05534630722 cep numaram.ilginize arz ederim

BİR YORUM YAZ