Marmara İplik İş Başvurusu

Marmara iplik ilk olarak 1984 yılında Çorlu’da bulunan Marmaracık köyünde kurulmuş ve adını Marmara Pamuklu Mensucat adıyla tekstil üzerine temellerini atarak bu doğrultuda işleyişini günümüzde farklı birçok alanlarda sürdürmeye devam etmektedir. Kurucu Abdullah Öğücü tarafından ilk olarak Gaziantep’te 1966 yılında iplik üretimlerine başlayan kuruluş adını Güneydoğu İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak piyasada yer edinmiştir. Göstermiş olduğu yüksek başarıları ardı ardına sıralayan Marmara İplik, akabinde edindiği tecrübeler ve başarılar doğrultusunda iplik üretimi üzerine Türkiye’nin en kaliteli iplik üretimi yaparak bu alanda öncü bir firma olarak yükselişe geçmeyi başarmıştır. Hedeflediği bu yolda hiç şaşmadan kurulduğu günden bu yana sürekli aynı kalite ve özveri ile çalışan Marmara İplik akabinde başarıları da ardından getirmeye devam etmiştir.

İlk senelerinde tekstil ürünleri üzerine göstermiş olduğu faaliyetleri İstanbul Eminönün de adımlarını atmış olan marka, sağlamış olduğu büyün iplik ticaretinin atılımlarını bu ofisinde gerçekleştirerek günümüzde büyüyen ve yoğun talepler alan bir marka değerine ulaşmıştır. Tamamen alanında uzman olan personelleri halen ilk günkü başarılara tanık olan kişiler tarafından gerçekleşmekte olan üretimleri ile günümüzde halen aynı kalite ve yüksek standartlar altında iplik üretimlerini sürdürmeye devam etmektedirler. Son olarak ikinci yatırımını yüksek bir oranda 1990 senesinde gerçekleştiren firma en son teknoloji ile inşa edilip donatılan yeni tesisinde 17.000×3 millik çapındaki iplik üretim tesisi yatırımını 4 yılda tamamlayarak Türkiye’nin dev iplik üreticisi unvanına sahip olmuştur.

Marmara İplik İletişim Bilgileri
Adres; Edirne Karayolu 7. Km Çorlu / TEKİRDAĞ

Marmara İplik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara İplik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmara İplik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ