Marmara Hastanesi İş Başvurusu

Kocaeli’nin körfez ilçesinde 1995 yılında kurulan ve bilinen adıyla Özel Körfez Marmara Hastanesi adı altında ilçenin ilk özel hastanesi unvanını alarak faaliyetlerine başlamıştır. İlk etapta poliklinik seviyesinde faaliyetlerine başlayan Marmara Hastanesi gün geçtikçe kendini geliştirerek daha iyi bir hastane olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır. Daha sonrasında 1999 senesinde meydana gelen büyük Marmara depreminde felakete uğrayan bina tamamen yıkılmış ve enkaz haline gelmiştir. Bu üzücü olay her ne kadar geride bir şeyler bırakmasa da bıraktığı tek şey azim ve kararlılık olmuştur. Hem bölgeyi hem de hastanenin hastalarını oldukça üzen bu felaket herkesin dayanışması ve yardımlaşması sonucu birazda olsa bazı acıları kapatmıştır.

Marmara depreminin acılarını sarmak adına hiç beklemeden aynı sene içerisinde 2 katlı bir prefabrik binada hizmetlerini sürdürme kararı alarak hastalarına ve depremzedelerin yaralarını sarmak adına durmadan çalışmaya devam etmiştir. 5 yıl boyunca büyük bir azimle prefabrik bina içerisinde sağlık hizmetlerine devam eden hastane cerrahi merkez olarak körfez ve çevre illerinden gelen birçok hastaya hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmiştir. Akabinde 2006 yılında ise Güney mahallesinde bulunan yeni binasına taşınarak daha kaliteli ve modern bir bina içerisinde sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Toplam 4 kata sahip hastane binası 6.500 m2 alana sahiptir.

Marmara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Güney Mah. Albay Sok. No: 7 KÖRFEZ / KOCAELİ

Marmara Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Marmara Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ