Marmara Galvaniz İş Başvurusu

Marmara Galvaniz 2003 senesinde İzmit ilinde bulunan fabrikasının faaliyete geçmesiyle ticaret hayatına başlayarak günümüze kadar başarılarla ve güvenle gelen ve alanında lider konumda olan dev bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu sürdürülebilir ilerleme başarısı ile rakiplerini geride bırakan ve aynı zaman’da müşterilerinin gözünde güven arz eden Marmara Galvaniz, daha kurulduktan 5 yıl sonrasında konumunu almış ve genç bir firma olmasına rağmen köklü markaları gerisinde bırakmıştır. Bu başarıların doğrultusunda Avrupa’nın en saygın ve en büyük galvanizleme şirketi olan ve bir asırdan fazladır geçmişe sahip Verzinkkerei Holding GmbH markasıyla büyük bir ortaklığa imza atarak Türkiye’nin gurur parçası olarak anılmaya başlanmıştır. Akabinde işlerini daha profesyonel ve daha başarılı bir şekilde yapmak için kaldığı yerden daha güçlü bir şekilde devam etmiştir.

Bu büyük başarıların ardından Dilovası İMES OSB kuruluşu da ülkenin en geniş, en kapsamlı ve en büyük galvaniz tesisi için yatırımlarda bulunarak bu güçlü ortaklığa gelen sinerji üzerine etkilerini göstermiştir. İzmit’te bulunan tesislerin yanı sıra Gebze’de bulunan İMES Organize Sanayi Bölgesinde ki Türkiye’nin en büyük galvaniz tesisiyle yıllık bazda yaklaşık 100.000 ton’dan fazla kapasite ile dünya’nın hatırı sayılır ve sözü geçen markası olarak göz doldurmaya devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana hep başarılarla anılan Marmara Galvaniz inandığı ve güven verdiği bu yolda ilerlemeye son sürat devam etmektedir.

Marmara Galvaniz İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Mah. Hayrettin Uzun Cad. Köşk Sok. No: 10 İzmit / Kocaeli ve Çerkeşli Mah. İMES 5. Cadde No: 11 41455 Dilovası / Gebze / Kocaeli’de fabrikaları bulunmaktadır.

Marmara Galvaniz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Galvaniz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmara Galvaniz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ