Marmara Forum İş Başvurusu

Marmara Forum 2011 yılının Mart ayında birçok sanatçının katılımıyla açılmış ve bünyesinde dünyanın en zengin markalarını barındırarak alışveriş alanında büyük bir başarıya imza atmıştır. Modern mimari yapısı ve İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşılabilecek bir noktaya sahip olması ekstra avantajı olan Marmara Forum’un lokasyon konumu bu konuda oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Tüm İstanbul’un rahatlıkça ulaşım sağlayabildiği Merter’de yer alan Marmara Forum zengin içeriği ve sahip olduğu 135.000 m2 alanlık dev binası sayesinde oldukça dikkat ve ilgi çekici bir yapıya sahiptir. 135.000 m2 alan üzerinde bulunan 300’den fazla yerli ve yabancı markaların oluşturduğu çeşitlilik sayesinde müşterilerin memnun olduğu Marmara Forum, ayrıca 13.000 m2 alanlık dev eğlence alanıyla da ziyaretçilerine eğlencenin en üst seviyesini yaşatmaktadır. Eğlence alanında ki tüm yenilikleri İstanbul halkına sunan Marmara Forum kalitesinden ödün vermeden işleyişine devam etmektedir.

Türkiye’de bulunan 13.000 m2 alana sahip ilk konsept hipermarketi Carrefoursa’yı içerisinde barındıran Marmara Forum, ayrıca Media Markt, Cinemaximum, Boyner, Zara, Marks & Spencer, C&A, D&R, H&M, Bimeks, Teknosa, Play Bowling, FLO, Minopolis, Decathlon, Bauhaus ve daha birçok dünyaca ünlü markayı bünyesinde barındıran harika ve büyük bir forum alışveriş merkezidir. Ayrıca dünyanın en ünlü ve en kaliteli markalarının birleştiği mağazalarda kadın, erkek, çocuk ve iç giyim alanında da büyük hizmetlerin sunulduğu AVM bünyesinde Altınbaş, Atasay, Gülaylar, Swarovski ve Assos gibi mücevherat markaları da yerini almaktadır.

Marmara Forum İletişim Bilgileri
Adres; Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No: 3 Bakırköy, İstanbul

Marmara Forum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Forum’de kariyer yapabilirsiniz. Marmara Forum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Abdulah polat dedi ki:

    Prefabrik ustasıyım imalattan anlıyorum.

BİR YORUM YAZ