Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu

Bugünkü ismiyle Marmara Üniversitesi Hastanesi olarak ta geçen Marmara Devlet Hastanesi, 2010 tarihinde İnşaat Bütçe Kaynağı İl Özel İdaresi tarafından karşılanmış olup inşaatı tamamlanmıştır. İnşaat tamamlandıktan 1 ay sonra Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altında hizmetlerine başlamış olup sağlık hizmetlerini başarılı ve sağlıklı bir ortamda karşılamak amacıyla hasta kabulüne başlamıştır. Hastanenin açılışını dönemin Başbakanı olan Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sağlık Bakanı Recep AKDAĞ tarafından yapmıştır. Resmi açılış iki büyük isimle 2001 tarihinde gerçekleşmiş olup, hastane kadrosu sağlık hizmetlerine kaldıkları yerden başarılı bir şekilde hasta kabulüne devam ederek hizmetlerine devam etmişlerdir. Hastane istatistikleri bazına göre yıllık ortalama 220.000 hastanın bu hastane içerisinde sağlık hizmeti aldığı belirlenmiştir. Ayrıca yılda ortalama 6.000’den fazla ameliyat işlemi görülmektedir.

Hastane’de tüm branşlarda, Türkiye’nin önde gelen hekimlerinin bulunduğu hastane kadrosu hastalarına en uygun ve en başarılı şekilde sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Hastane bünyesinde yoğun bakım üniteleri, kan bankası, acil servis, biyokimya, mikrobiyoloji, farmakoloji, hematoloji, patoloji, diyaliz üniteleri, onkoloji servisi, radyo terapi/gamma knife, doğun ünitesi, nükleer tıp merkezi ve aynı zaman’da günlük olarak kemoterapi tedavi merkezleri de yer almaktadır. Hem hastalar hem de çalışanların güvenliği açısında 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile hastane koruma altındadır.

Marmara Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Çakmak Mah., Mimar Sinan Cd. No:41, Üst Kaynarca / Pendik İstanbul

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Hastanenizde bilgi işlem elemanı olarak çalışmak istiyorum.Hastane eczanesi de olabilir.Kurtköy/pendik

BİR YORUM YAZ