Marmara Depoculuk İş Başvurusu

2011 yılında Shell & Turcas markasının %45 hissedarlığı ile faaliyete giren Marmara Depoculuk A.Ş. göstermiş olduğu başarı ile akabinde %45 hissedarı olan OMV Petrol Ofisi A.Ş. ve diğer %10’luk hissenin de Petline Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş. markasına aitliği ile sürdürülebilir bir marka değerine sahiptir. Depolama hizmetinde ülkenin en iyilerinden olan Marmara Depoculuk sahip olduğu 250.000 m2 alandaki depolama kapasitesi ile dev bir marka olmaya devam etmektedir. Başarısını ortaklarının sürdürülebilir iş potansiyeli ve başarılı işleyişlerine bağlılığı ile bilinen Marmara Depolama alanında 88.776 m2 alana kurulu terminale ve aynı zaman’da 50.000 dwt’lik gemi kıyı işletme kapasitesine de sahipliği ile bilinmektedir. Ayrıca kara tankeri dolum alanlarına bağlı 13 kara tanker dolum odasına da sahiptir.

Shell & Turcas, OMV Petrol ve Petline Petrol’ün birlikte başlattığı bu girişim ile Türkiye’nin devasal depolama alanı sahipliği ile bilinen Marmara Depoculuk Hizmetleri A.Ş. modern mimari yapısı ve tamamen ileri teknoloji ile donatılmış tesisleri ile güvenli ve sürdürülebilir iş potansiyeli sayesinde alanında uzman personel kadrosuyla yoluna devam etmektedir. Birçok kişiye gösterdiği istihdam sayesinde ülke ekonomisini olumlu derecede etkileyen Marmara Depoculuk sürekli gelişken, hızlı, profesyonel ve daima en iyisi sloganı ile başarılı bir grafik çizmeye ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Marmara Depoculuk İletişim Bilgileri
Adres; Eski Büyükdere Caddesi, No:33 Kat:2 Maslak, Şişli, İstanbul

Marmara Depoculuk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Depoculuk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmara Depoculuk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ