Marmara Cam İş Başvurusu

1996 yılında Türkiye’nin cam sektörü üzerine daha kaliteli üretimlerin gerçekleşmesi için sektöre adımını atan Marmara Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş, günümüzde otomatik cam ambalaj üretimi konusunda birçok başarı örneği göstererek ülkenin en büyük 2. Üretim tesisi olarak kendinden sıkça bahsettiren bir firma olmuştur. Cam üretimlerin üzerine bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanının sürekli araştırmaları neticesinde en son teknolojiyi takip ederek üretimlerini ve projelerini geliştiren Marmara Cam bu doğrultuda yüksek kalite standartlarında ürünlerinin üretimini sağlayarak Türkiye’nin bu alanda ki tüm ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Züccaciye alanında ve aynı zaman’da cam ambalaj kapları üzerine üretimlerini sürdüren marka, bu alandaki ürünlerini müşterilerine oldukça geniş olan ürün yelpazesini sunarak tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir çalışma sergilemektedir.

Sürekli göz önünde bulundurdukları müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerinin yanı sıra çevre ve insan sağlığı üzerine de oldukça titiz olan firma bu alanda üretimlerini gerçekleştirerek çevre ve insan sağlığına duyarlı olduğunu göstermiş ve bu alanda yapmış olduğu üretimlere bunu yansıtmıştır. Akabinde ISO9001 kalite güvence standartları ve aynı zaman’da ISO22000 gıda güvenliği standartlarını kapsayan belgelere sahiptir. Marmara Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. markası müşterilerin tüm soru ve siparişlerine anında ve hızlı bir şekilde cevap vererek müşterilerinden almış olduğu güven sonucu sürekli tercih edilen marka haline gelmiştir.

Marmara Cam İletişim Bilgileri
Adres; Kale Mh. Sanayi Cd No:20-22 59850 Misinli / Ergene / TEKİRDAĞ

Marmara Cam Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Cam firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmara Cam insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ