Marmara Ambulans İş Başvurusu

Marmara Ambulans, 1995 yılında ulusal ve uluslar arası yasalar çervesine uygun bir şekilde tüm düzenlemelerini yaparak geniş araç filosu ve alanında profesyonel personel kadrosu ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana insan sağlığı bilinciyle daima en iyisini yapmak için hedeflenmiş bir yolda başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Kaliteli işleyiş ve geniz hizmet yelpazesiyle daima hızlı ve güvenilir bir ambulans firması olarak tercih edilmektedir. Sadece kara ambulansı değil, aynı zaman’da hava ve deniz ambulansı olarakta hastaları güvenle transfer işlemlerini gerçekleştirerek daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra evde doktor hizmeti de sunabilen Marmara Ambulans, ayrıca evde hasta bakım hizmetlerini de sunmaktadır.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylı ve ruhsatlı olan Marmara Ambulans, kalitesi ve güvenilirliği ile personelinin yanı sıra tüm ekipmanlarında en son teknolojiye yer vererek işini daha profesyonel ve daha hızlı yapabilmek için daima bir adım önde gitmektedir. Bünyesinde bulunan acil tıp teknisyeni(ATT) ambulans ve acil bakım teknikeri (AABT/Paramedik) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ambulans şöfürleri sayesinde güvenli hasta transferini sağlamaktadır. 444 1 700 numaralı çağrı merkezi ile irtibata geçerek alanında uzman doktor veya sağlık personellerine sağlığınız hakkında soru sorarak alabileceğiniz en iyi bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Marmara Ambulans olay yerine intikal edince ilk hayati müdahelenin ardından zaman kaybetmeden hastayı olabildiğince güvenli bir şekilde hataneye transfer işlemini gerçekleştirmektedir.

Marmara Ambulans İletişim Bilgileri
Adres; Salih Omurtak Cad. No: 69 Koşuyolu Kadıköy / İSTANBUL

Marmara Ambulans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marmara Ambulans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marmara Ambulans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nazım dedi ki:

    mrb sağlık meslek lisesi mezunuyum. 12 yıldır aktif araç kullanıyorum, sizlerle çalışmak isterim.

  2. fatih dogan dedi ki:

    Mrb ambulans şoförüyüm, ıkı yıl tecrübem var. Sağlık sektöründe sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ