Marlboro İş Başvurusu

Sigara içen veya içmeyen herkesin aklına kazınmış bir marka olan Marlboro markası temeli Amerikan Birleşik Devletleri’ne ait bir firma olan ve 1902 yılında kurulan Phillip Morris firmasının en etkin ve en popüler ürünüdür. Marlboro markasının yanı sıra günümüzde birçok popüler sigara markasını da bünyesinde barındıran Phillip Morris, tüm bunlara rağmen yine de Marlboro markasından vazgeçmedi. New York şubesinde tüm işlerini yapan firma 1924 yılında Marlboro markasını tekrar piyasaya sürerek “Mayıs gibi ılımlı” sloganı ile tiryakilerini tekrar kazanmaya devam etti. Günümüzde her ne kadar erkekler tarafından daha çok tercih edilse de, aslında Marlboro ilk olarak bayanlara özel üretilen ve o tarihlerde erkeklerin pek içmediği bir marka değerindeydi. Fakat günümüzde ise tam tersi Marlboro bayanlardan çok erkek tarafından tercih edilen ve dünya genelinde en çok satılan sigara markası olmaya devam etmekte.

Marlboro, II. Dünya Savaşı’na kadar belirli stok ürünleri ile devam ettikten sonra savaş esnasında gördüğü zarar’dan dolayı baya güç kaybetti ve piyasadan bir süre çekildi. Savaşın sonlarına doğru 3 sigara markasının piyasayı ele alması üzerine Marlboro tekrar piyasaya çıkarak liderliğini sürdürmeye devam etti. Reader’s Digest adında bir dergi’nin o aykı sayısında akciğer kanseri ile ilgili makalesinde yer alan sigaranın kanser üzerindeki etkisinden ötürü hem Phillip Morris hem de diğer sigara üreticileri piyasaya filtreli sigara üreterek yaymaya başladı. Marlboro bu akıma ilk olarak 1955 senesinde katıldı.

Marlboro İletişim Bilgileri
Adres; Menderes Caddesi, No: 4 Seyrantepe Mahallesi, Kağıthane, Şişli, İstanbul

Marlboro Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marlboro firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marlboro insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Meral kurt dedi ki:

    İş arıyorum elemana ihtiyaç varmı

BİR YORUM YAZ