Marks Spencer İş Başvurusu

Marks & Spencer, yüzyıla aşkın bir zamandan bu yana kaliteli ve özverili çalışan dünyanın en büyük giyim tedarik markalarından biridir. Dünyanın birçok yerinde şubeleri bulunan ve dünyanın en beğenilen mağazaları arasında yer alan Marks & Spencer, giyim konusunda takip ettiği modayı sürekli elverişli hale getirerek müşterilerini bu doğrultuda kaliteli ve güvenli ürünleri ile kendine bağlamaktadır. Giyim’in yanı sıra sonradan bünyesine dahil ettiği ev dekorasyon ürünleriyle de adından sıkça bahsettiren kuruluş, aynı zaman’da alanında ödül aldığı gıda sektöründe de oldukça başarılı bir isim olarak yoluna son sürat devam etmektedir.

Günümüzde 45’den fazla ülkede 1000’den fazla mağazaya sahip olan Marks & Spencer markası kurmuş olduğu dünya geneli mağazalar zinciri sayesinde en son modayı ve kaliteli ürünleri herkesin kullanmasını sağlamıştır. Ayrıca İngiltere’nin öncü perakende markası olarak bilinen Marks & Spencer bağlı olduğu popülerliğinin sırrı müşteriye değer, servis seviyesi, kalite, çağdaş ve yenilikçi fikirler ve aynı zaman’da müşteriye sağlamış olduğu güvenden ötürü sürekli tercih edilen bir isim halini almıştır. Yüksek kalite standartları arasında hizmetlerini sunan Marks & Spencer markası tüm dünya’da sağlamış olduğu hizmetler doğrultusunda yenilikçi ve sürekli modayı takip eden tasarımcıları sayesinde müşterilerinin sürekli memnun ve mutlu bir şekilde markayı tercih etmelerini sağlamışlardır. Tamamen kendi bünyesinde ve kendi markası ile üretimlerini yapan Marks & Spencer satışını da sadece kendi mağazalarında yapmaktadır.

Marks Spencer İletişim Bilgileri
Adres; Bağdat Caddesi, No: 401 Şaşkınbakkal Kadıköy, İstanbul

Marks and Spencer Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marks Spencer firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marks&Spencer insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ