MarkAntalya İş Başvurusu

2013 yılında Kadımoğulları tarafından kurulan MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Antalya’nın günümüzde en çok ziyaretçi aldığı modern ve yenilikçi bir alışveriş merkezidir. Turistlerinde sürekli olarak uğrak mekanı haline gelmiş olan MarkAntalya şehrin tam ortasında ihtişamlı bir görünüm kazandırmakta. Moda’dan teknolojiye, eğlence’den birbirinden lezzetli Türk ve dünya mutfağına ve daha birçok sektörü bünyesinde barındıran MarkAntalya günümüz Türkiye’sinin en önemli markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Antalya şehrinin en güzel yerinde bulunan ve bu sayede birçok kişinin daha kaliteli ve modern bir çatı altında alışveriş yapmasına olanak sağlayan alışveriş merkezi bünyesinde barındırdığı büyük markalar ile hizmetlerini kaliteli bir çerçevede sunmaktadır.

Toplam’da 51.000 m2 alan üzerinden hizmetlerini sunan MarkAntalya, birçok bilindik marka ve Antalya’ya ilk defa gelen markalarında bulunduğu 155’den fazla mağaza bulundurmaktadır. Bu mağazalar dışında ayrıca birbirinden lezzetli yemeklerin sunulduğu restoran ve fast food tarzı mekanlar sayesinde damak tadına düşkün birçok kişiyi misafir etmektedir. Müşterileri tarafından sıklıkla ve büyük bir ilgiyle tercih edilen MarkAntalya Alışveriş Merkezi aynı zaman’da eğlence sektörüne dayalı bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Modern mimari bir biçimde yapılan alışveriş merkezinde ayrıca sürekli güncel filmlerin vizyona girdiği sinema salonları sinema sevenlerinde tercih sebebi olmaktadır. Alışveriş’e gelen kişilere özel 3.000 kişilik dev ve Antalya’nın en büyük modern otoparkıyla arabalarını güven ve huzur içerisinde bırakabilmektedirler.

MarkAntalya İletişim Bilgileri
Adres; Tahılpazarı Mah. Kazım Özalp Caddesi (Şarampol) No: 84 MURATPAŞA / ANTALYA

MarkAntalya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MarkAntalya’da kariyer yapabilirsiniz. MarkAntalya insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ