Markafoni İş Başvurusu

Markafoni 2008 yılında kurulmuş ve günümüzde online alışverişin lider markası olarak faaliyetlerine ilk günkü heves ve kalite ile devam etmektedir. Moda alanında online alışveriş sektörünün ikonu haline gelmiş olan Markafoni aynı zaman’da Türkiye’nin bu sektördeki ilk markası olarak bilinmektedir. 2008 yılının Mart ayında projeyi faaliyete döndürerek açılışını gerçekleştiren Markafoni birçok kategori de her tarza uyacak ürünleri çok makul fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Ürün yelpazesinde dekorasyon, aksesuar, giyim, kozmetik başta olmak üzere bünyesinde birçok ürün barındırmaktadır. Çok sayıda marka ve modelleri rahatlıkça bulabileceğiniz Markafoni de ayrıca sürekli üyelere özel indirimler uygulanmakta. Avantajlı ve ekonomik fiyatları ile oldukça tutulan Markafoni kısa zamanda büyük bir marka değerine sahip olmuştur.

Satışın yanı sıra, satış sonrası müşteri hizmetlerine oldukça önem veren firma iletişim ve pazarlama stratejileri üzerine birçok kez ödül kazanmıştır. 2014 yılında tüm hisseleri Napers Grubu olan MIH Allegro BV markasına satılan Markafoni, büyüme hedeflerini daha da arttırarak büyük gelişimler sağlamıştır. 129 ülkede faal halde hizmetini sürdüren Naper Grubu ayrıca televizyon ve benzeri alanlarda hizmet vermekte olan sektörlere sahipliği ile bilinmektedir. Online alışverişin kolay yolu olan Markafoni bünyesinde çok sayıda personel istihdam etmektedir. Böylelikle Türkiye ekonomisine de destek vermektedir. Birçok müşterinin memnun kaldığı marka, sürekli tercih edilen online alışveriş sitesi olarak hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Markafoni İletişim Bilgileri
Adres; Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza: B2 / Kat:3 / Maslak Sarıyer İstanbul

Markafoni Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Markafoni firmasında kariyer yapabilirsiniz. Markafoni insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ