Marka Market İş Başvurusu

Marka Market, kurulduğu günden bu yana sürekli kendi bünyesine yapmış olduğu yüksek yatırımlar sonucu büyüyerek Sinop ve Tokat şehirlerinde 38 şubeye ulaşmıştır. Hedefleri doğrultusunda istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Marka Market sahip olduğu 38 şubenin 40.000 m2 alanda hizmetlerini başarılı bir şekilde tüketiciye vermeye devam etmektedir. 55.000’den fazla ürün çeşitliliği ile dev bir yelpazeye sahip ve aynı zaman’da yerli ve yabancı birçok markayı tüketiciye sağlamaktadır. Kalite standartları altında hizmet anlayışı ile müşterileri tarafından sürekli tercih edilmekte olup, aynı zaman’da ulusal bir market zinciri kurma yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Çevre iller üzerinden büyüme evresine geçen Marka Market, kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite ile işleyişini sürdürmeye devam etmektedir.

Satış alanında öncelikli olarak tedarikçi görevi üstlenmiş ve aynı zaman’da ulusal firmalara hizmetlerini sunmuştur. Akabinde gıda üretimi sertifikasına/belgesine sahip olmayan hiçbir ürünü bünyesinde barındırmamakla beraber tüketici sağlığı açısından tüm ürünler kayıt altına alınarak kontrol edilmektedir. Marka Market, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylı müstehcen ve hatırı sayılı büyük bir marka olarak günümüzde birçok insana ürünleri sergilemektedir. Ayrıca bölgenin en sağlıklı ve en iyi kırmızı, beyaz et ve et ürünlerini tüketiciye hijyenik bir düzeyde sağlamaktadır. Akabinde ayrı bir tesiste de bulunan işleyişi içerisinde kuruyemiş ve bakliyat işleme hizmetlerini de sürdürmektedir.

Marka Market İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilyurt Mah. 33. Sok. No: 14 Erzincan

Marka Market Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marka Markette kariyer yapabilirsiniz. Marka Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ